Як видалити свій обліковий запис в ICQ.

Нерідко усвідомлення того, скільки часу забирає порожня листування по асьці, провокує виникнення природного бажання її видалити. Потім порив проходить, починає мучити цікавість з приводу можливих нових повідомлень, та віддалена програма ICQ знову займає своє місце на робочому столі. І рано чи пізно виникає питання, так чи можна видалити свій обліковий запис в ICQ раз і назавжди?
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
  • - Програма ICQ
Інструкція
1
Перш ніж видалити свій обліковий запис з аськи, подумайте про менш радикальних заходах. Наприклад, якщо ви більше не хочете спілкуватися з ким-небудь з тих, хто вже доданий в ваш контакт-лист, то додайте його до списку ігнорування. Зробити це дуже просто. Наведіть на ім'я небажаного співрозмовника курсор, натисніть праву кнопку миші і у вкладці виберіть команду «Ігнорувати». З цього моменту ви не побачите жодного повідомлення від даного користувача ICQ, поки не виведете його з ігнор-листа. При цьому ви будете бачити, якщо він набирає текст.
2
Якщо ви все ж прийняли остаточне рішення на рахунок «виходу» з аськи, то для початку уважно перегляньте свій список контактів. Подумайте, з ким би ви надалі не хотіли переривати своє спілкування. Щоб не втратити нікого зі своїх знайомих, друзів і ділових партнерів, розішліть їм повідомлення з поясненням того, що ви припиняєте використовувати ICQ і вкажіть інші засоби зв'язку з вами, після чого можете приступати до видалення свого облікового запису.
3
Взагалі, самому видалити обліковий запис в ICQ неможливо. Але тут все ж є два шляхи вирішення цієї проблеми. Варіант перший. Зайдіть зі свого комп'ютера в програму ICQ і змініть всю інформацію про себе. Після чого змініть пароль на той, який ви не зможете запам'ятати. Далі, вийдіть з програми і видаліть її зі свого комп'ютера. Таким чином, ви більше не зможете зайти в ICQ під цим обліковим записом і цілком можливо, що через деякий час адмін видалить її як неактивну.
4
Варіант другий. Також поміняйте всю інформацію про себе, але не на будь-яку, а взяту з так званих блек-листів, тобто чорних списків спамерів (цю інформацію можна знайти в інтернеті). Після чого вийдіть з аськи і видаліть її зі свого комп'ютера. AOL, як правило, такі уіни видаляє.