Як почистити відеомагнітофон.

Чистка магнітофона в деяких випадках може бути необов'язкова, однак при виникненні певних проблем з відтворенням найкраще скористатися одним з простих методів чищення його головки.
Вам знадобиться
  • - чистить відеокасета.
Інструкція
1
Придбайте чистячу відеокасету в магазинах вашого міста. Зараз їх важко знайти у продажу у зв'язку з тим, що такі програвачі давно застаріли. Спробуйте звернутися до працівників магазинів, що продають компакт-диски, і в точки продажів радіоелектроніки.
2
У разі якщо вам необхідно виконати одноразову чистку відеомагнітофона, придбайте тільки одну касету. Зверніть увагу, що ні в якому разі не повинно допускатися її повторне використання, тому якщо чистка знадобиться не один раз, купіть відразу кілька штук.
3
Вставте в ваш відеомагнітофон та натисніть на її відтворення. Дочекайтеся закінчення, після чого вийміть її і викиньте. Ні в якому разі не перемотуйте її назад і після використання не залишайте в програвачі.
4
Скористайтеся альтернативним способом очищення відеомагнітофона. Для цього вам знадобляться безворсової тканина і звичайний спирт, який ви можете придбати в аптеці. Відкрийте кришку вашого відеомагнітофона, виконайте чистку його головок за допомогою спирту, після чого протріть їх сухою тканиною. Будьте гранично обережні, виконуючи дану операцію, щоб не пошкодити відтворює пристрій.
5
Зверніться в сервісні центри вашого міста і віддайте ваш відеомагнітофон для чищення. Це не зовсім зручний спосіб, оскільки зараз досить важко знайти сервісні центри, які надають подібного роду послуги.
6
Не звертайтесь за покупкою чистячих касет до продавців на ринках та інших сумнівних торгових точках, оскільки ви можете пошкодити пристрій. Також перегляньте точки відеопрокату вашого міста. Цілком можливо, що у них все ще продаються чистячі касети для відеомагнітофонів. Також перевірте точки продажів побутової техніки.
Корисна порада
Виконуйте чищення вручну - в цьому немає нічого складного.