Як запобігти вугрові висипання на шкірі.

Причини вугрових висипань на обличчі можуть бути різні. Неякісна косметика, прийом медикаментів, великі дози ультрафіолетового опромінення і багато інших чинників сприяють виникненню вугрової висипки. Для запобігання цього неприємного явища існує декілька способів.
Інструкція
1
Якщо ви регулярно користуєтеся косметикою, важливо запобігти появі перших вогнищ запалення шкіри. Для цього кожен вечір ретельно очищайте шкіру від залишків макіяжу, використовуйте лосьйони і тоніки, що містять антисептичні речовини. Вибирайте декоративну косметику для особи, яка не викликає у вас алергії. При покупці косметики зверніть увагу на її склад. Солі літію і брому, які використовують деякі виробники косметичних засобів, провокують появу вугрового висипу. Якщо висипання вже з'явилися, відмовтеся від макіяжу до їх зникнення, т. К. Він сприятиме подальшому прогресуванню вугрової висипки.
2
В період активного ультрафіолетового випромінювання, влітку і особливо ранньою весною, використовуйте спеціальні креми з ультрафіолетовим фільтром, з UV фактором не нижче 15 одиниць. Якщо ви носите сонцезахисні окуляри, підбирайте їх за розміром, щоб не допускати натирання шкіри. Регулярно протирайте дужки і оправу очок антисептичними розчинами.
3
Для запобігання вугрової висипки важливо правильно харчуватися. Перегляньте свій раціон, можливо в ньому присутня гостра, смажена їжа і всілякі спеції. Якщо ваша шкіра схильна до утворення вугрової висипки, виключіть такі страви з меню. Негативно позначаються на стані шкіри вживання алкоголю і куріння. По можливості, відмовтеся від цих згубних звичок, або хоча б скоротіть дозу. Гарне кровопостачання, а значить, дихання і живлення шкіри обличчя забезпечують сирі овочі і фрукти. Вони забезпечують організм необхідними вітамінами і мікроелементами, а у них клітковина сприяє посиленню перистальтики кишечника і його своєчасної очищенню від шлаків. Включіть в щоденне вживання не менше 400 г свіжих овочів і фруктів. Крім цього, почніть приймати полівітаміни. Для поліпшення стану шкіри і запобігання вугрової висипки необхідно щоденне вживання вітамінів А, С, Е і багатьох інших.