Як встановити протиугінну систему Black Bug.

На даний момент практично на всіх автомобілях встановлюються протиугінні системи. Сигналізація Black Bug є однією з найбільш якісних. Її можна встановити самостійно, виконавши деякі рекомендації.
Вам знадобиться
  • - інструменти для установки;
  • - автосигналізація Black Bug.
Інструкція
1
Підготуйте автомобіль і протиугінну систему до проведення робіт. Перевірте відповідність та наявність потрібних частин, клем і роз'ємів сигналізації в інструкції. Також переконайтеся в якості продукту, вивчивши дроти на предмет зламу і слідів скручування. Приступите до установки частин системи. Прикрутите саморізами електронний блок управління. Потім вмонтуйте перериває реле.
2
Встановіть кнопку valet таким чином, щоб вона могла перебувати в максимально прихованому місці автомобіля. Дана кнопка забезпечує дуже важливу функцію, яка полягає у включенні/відключенні одного з блоків якої системи повністю. Розмістити кнопку valet необхідно в затишному місці тому, що викрадач також знає про її наявність і захоче відключити.
3
Поставте і закріпіть датчик удару. Не встановлюйте його на кузов автомобіля, так як це може звести до мінімуму амплітуду коливання. Також врахуйте, що у даного датчика є настройки чутливості. Якщо ви зробите противоугонную систему надмірно чутливої, сигналізація спрацьовуватиме часом без причини.
4
Встановіть під капотом машини рупор сирени. Виберіть для цього доступне місце, так як сирена може спрацювати без видимої причини і не буде відключатися за допомогою натиснення на кнопку. Для відключення деколи може знадобитися перерізання заплуталися проводів, щоб противоугонная система припинила тривожити слух оточуючих.
5
Встановіть допоміжну систему оповіщення, яка буде сигналізувати про злом або викраденні машини, якщо модель протиугінної системи Black Bug дозволяє це зробити. Вставте дублюючий рупор також в затишне місце, щоб його не було помітно. Для хорошої роботи допоміжної системи потрібно забезпечити їй автономне функціонування або додатковий контур харчування.
Корисна порада
Відстань від приемопередатчика до металевих частин автомобіля зробіть не менше трьох міліметрів.