Як прокачати автомобільні диски.

Прокачати автомобільні диски - значить очистити гальмівні диски від потрапив в систему повітря. Це потрібно зробити для того, щоб забезпечити ефективність гальм. Зверніться за допомогою у другу.
Вам знадобиться
  • - гальмівна рідина;
  • - трубка (силіконова або гумова);
  • - ємність для відпрацьованої гальмівної рідини;
  • - ключ для прокачування гальм.
Інструкція
1
Заженіть автомобіль на оглядову яму або підйомник, як тільки виявите перші ознаки нерівномірного гальмування, і уважно огляньте всю гальмівну систему, включаючи її трубопровід. Також перевірте, чи немає підтікання на внутрішніх кожухах коліс.
2
Знайдіть і усуньте причину, через яку повітря потрапляє безпосередньо в гідропривід гальм. Просто так цього не може відбуватися. Після цього приступите до прокачування дисків, щоб видалити з них повітря.
3
Залийте гальмівну рідину в бачок гідроциліндра, повністю наповнивши його до пробки. Спустіться в оглядову яму, а помічника в цей час посадіть в автомобіль на місце водія. На правому задньому колесі знайдіть штуцер, який прокачує гальмівний циліндр. Після цього зніміть зі штуцера захисний ковпачок, який зроблений з гуми, а потім опустіть цю деталь в пляшку або стакан, попередньо вдягнувши на неї трубку або спецключ.
4
Попросіть помічника, щоб він натиснув на педаль гальма до упору і утримував її ногою в цьому положенні стільки, скільки це буде потрібно. В цей час відкрийте штуцер і простежте за тим, як випливає гальмівна рідина, яка видавлюється з нього. Це потрібно зробити, щоб перевірити наявність в гальмах повітря. Педаль гальма повинна з часом опускатися і, коли вона опуститься до упору, помічник повинен повідомити про це вам. Як тільки отримаєте інформацію про це, закрийте негайно штуцер. Товариш повинен в цей час повторно накачувати гальма. Коли педаль упреться, з сигналу помічника відкрийте штуцер, щоб прокачати.
5
Процедуру повторити,, поки повністю не видалите повітря з циліндра. Коли закінчите з заднім правим циліндром, приступите до роботи з заднім лівим, а потім переходите до передніх. В останню чергу прокачайте вакуумний підсилювач гальм.
Корисна порада
Під час роботи періодично перевіряйте рівень рідини в головному гальмівному циліндрі.