Як зв'язати модну жіночу шапку. в'язати з пряжі з Понпон.

Фантазійна пряжа з нитки і великих або маленьких помпонів - прекрасне рішення для початківців в'язальниць. Досить навчитися в'язати прості лицьові петлі спицями, мати елементарні навички володіння гачком, і можна приступати до створення цікавого фактурного полотна. Тут не знадобляться ні складні схеми жакардових або рельєфних візерунків, ні додаткові декоративні елементи. Ряди шишечок-помпонів - це саме по собі достатню прикраса для в'язаного одягу.
Вам знадобиться
  • - два мотка пряжі з помпонами;
  • - прямі спиці;
  • - два поліетиленових пакети або ємності для жаккардового в'язання;
  • - гачок.
Інструкція
1
Спробуйте пов'язати на прямих спицях шарф або прямокутну шаль з помпонів - це хороший варіант для тренування. Річ вийде досить об'ємною і пухкої, і буде оригінально виглядати. Зазвичай фантазійні нитки мають велику частку м'яких синтетичних волокон (або повністю складаються з них), і виріб виходить приємним в шкарпетці.
2
Наберіть петлі, захоплюючи спицями простягнуті між помпонами нитки (протяжки). Починайте в'язати полотно лицьовими петлями, утворюючи хусткової в'язки. При цьому з кожної протягання вив'язувати по одній петельці.
3
Визначте лицьову сторону виробу, і по закінчення кожного ряду акуратно витягайте на неї помпони. При цьому з верху одягу у вас будуть розташовуватися красиві, послідовні ряди декоративних опуклостей, а з вивороту між ними виявляться ряди виворітних петель.
4
Спробуйте інші варіанти в'язання з пряжі з помпонами. Наберіть з кожного проміжку між грудочками по 2-3 петлі - так у вас вийде більш щільне полотно. Якщо розташовувати декоративні елементи поперемінно то на лицьову, то на виворітну сторону в'язання, то виріб вийде візуально більш об'ємним.
5
Можна пов'язати простий шарф з помпонами і за допомогою гачка. Для цього вам доведеться працювати одночасно з двома нитками від різних клубків. Складіть їх у пакети або спеціальні ємності для жаккардового в'язання, щоб робітники нитки чи не переплуталися.
6
З'єднайте хвостики крайніх ниток і зав'яжіть їх у вузлик. Потім зробіть одну повітряну петлю, захопивши стрижнем гачка обидві нитки. Пропустіть 2-3 помпона і виконайте пару повітряних петель з наступного проміжку між виступами.
7
Продовжуйте в'язати виріб за зразком: 2-3 помпона залишаєте, 2 петлі вив'язувати із протягання і т.д. Працюйте, поки шарф не досягне потрібної довжини. Останню петельку затягніть і обірвіть нитку.
Зверніть увагу
Намагайтеся в'язати пряжу з помпонів набіло - при распуканіі вироби та змотуванні нитки в клубки потрібно як слід постаратися, щоб опуклості і протягання між ними не переплуталися.
З моди, як і колись, не виходять в'язані шапки. Цьому факту можуть порадіти не тільки завзяті модниці, а й початківці в'язальниці. Адже для того, щоб зв'язати модну шапочку , не потрібно бути професіоналом у сфері в'язання, а варто лише володіти основними нескладними принципами в цій справі.
Вам знадобиться
  • Відповідні нитки і спиці
Інструкція
1
Для початку за допомогою сантиметрової стрічки виміряйте окружність голови.
2
Потім, розрахувавши щільність в'язання, визначте початкова кількість петель. Використовуючи кругові спиці, наберіть петлі в потрібній кількості.
3
Зв'яжіть підставу вашої шапки з допомогою візерунка «гумка». Розраховуйте щільність в'язання так, щоб в результаті гумка щільно фіксувала шапку на голові. Це дуже важливо, адже при пранні шапка може розтягнутися і зіпсуватися, остаточно втративши форму. Якщо ви плануєте зробити відворот, то ширину гумки слід збільшити в два рази.
4
Далі приступите до основного полотну шапки. Переважно використовувати великі візерунки, тому виглядають вони дуже модно і ефектно. Подібні моделі завжди виглядають яскраво і оригінально, незалежно від кольору ниток.
5
Закінчіть в'язання, виконавши скорочення петель. Решта петлі акуратно стягніть, потім закріпіть нитку. З виворітного боку з'єднайте це місце потайним швом.
6
Останній крок - це декорування. Підключіть фантазію, прикрасьте шапку такими елементами декору, як стрази, паєтки, каміння, бісер і т.д.
Корисна порада
Якщо буде бажання, то на додаток до шапки можна зв'язати ще й шарф. Тоді вийде відмінний яскравий комплект. Але найголовніше, що такого не буде більше ні в кого. А вашої фантазії та оригінальності зможуть позаздрити навіть найпопулярніші дизайнери та модельєри; Пам'ятайте також про те, що вибираючи форму шапки, слід враховувати овал обличчя. Щоб шапка виглядала гармонійно, для в'язки потрібно вибирати найбільш підходящі вам кольори і форму. Варто врахувати, що хітом сезону є безформні шапки, а так само шапки великої в'язки. Не виходять з моди і класичні моделі шапок.