Як збільшити шрифт в браузері.

Працювати з монітором з близької відстані шкідливо для очей, особливо якщо ви хочете почитати якусь літературу і це довгий процес. Але шрифти в браузерах часто дрібнуваті і читати їх з деякої відстані складно. Є просте рішення для усунення цих незручностей - збільшити розмір шрифту при перегляді.
Інструкція
1
Відкрийте ваш браузер. Це може бути Internet Explorer, вбудована програма від компанії Microsoft. Можливо, ви користуєтеся одним з альтернативних браузерів-конкурентів. Найчастіше це Google Chrome від творців відомого пошуковика, норвезький програмний продукт Opera, або Mozilla Firefox, популярний браузер від спільноти програмного забезпечення з відкритим кодом. Дії в кожній з цих програм, які потрібно виконати, щоб збільшити шрифт, дещо відрізняються.
2
В Internet Explorer відкрийте меню «Вид», розташоване у верхньому рядку під заголовком сторінки. Якщо у вас немає строчки стандартного меню, натисніть на клавіатурі клавішу Alt. Виберіть рядок «Розмір шрифту», а потім один з п'яти варіантів: від найдрібнішого до найбільшого. Обновіть сторінку і побачите зміни в тексті. Ще один спосіб - в меню «Вид» виберіть рядок «Масштаб», затримайте на ній покажчик миші та натисніть той з варіантів масштабу сторінки, який вам найбільше підходить.
3
В Google Chrome натисніть кнопку із зображенням гайкового ключа, тобто «Налаштування». З меню, яке відкриється, виберіть пункт «Параметри». У лівій частині сторінки натисніть третю зверху строчку, позначену як «Розширені». Праворуч в розділі «Веб-зміст» виберіть у випадаючому списку бажаний розмір шрифту: від дуже дрібного до дуже великого. Там же можна вибрати масштаб відображення сайтів. Коли закінчите настроювання, просто закрийте цю сторінку - зміни будуть збережені автоматично.
4
Якщо ви використовуєте Opera для перегляду сторінок інтернету, знайдіть повзунок в правій нижній частині екрана. Перемістіть його вправо, щоб зробити всі елементи сайту більшими.
5
Натисніть кнопку «Вид» у верхньому рядку меню, якщо користуєтеся браузером Mozilla Firefox. Виберіть рядок «Масштаб» та натисніть на написи «Тільки текст». Потім виберіть рядок «Збільшити» в тому ж меню масштабування. Якщо не поставити відмітку про збільшення або зменшення тільки для тексту, тоді зображення і елементи управління на сторінці теж будуть змінювати свої розміри.
6
Затисніть кнопку Ctrl на клавіатурі і перейдіть коліщатко мишки вгору або вниз в будь-якому з браузерів. Рух вгору збільшить шрифт і масштаб сторінки. Щоб зменшити шрифт і всі елементи на сторінці, перейдіть колесо мишки вниз.