Як намалювати ріпку.

Багатьом батькам доводиться виконувати різні домашні завдання, які задали їх малюкам у дитсадку. Одним з таких завдань може бути малюнок репки. Зобразити її зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу вертикально. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк цього коренеплоду.
2
У нижній частині аркуша намалюйте коло, але так, щоб він не займав більше половини аркуша. Якщо коло буде не рівний - нічого страшного, в реальності коренеплід не має ідеальну форму геометричної фігури. Ріпки бувають і плескаті, і витягнуті.
3
Далі вгорі кола намалюйте листя. Для цього з «верхівки» репки виведіть кілька витягнутих овалів, ідеальна кількість - три-п'ять штук. Потім подивіться в інтернеті зображення ріпи, зверніть увагу на будову листя. Звичайно, не обов'язково передавати точну форму. Злегка змініть форму краю аркуша, зробіть її хвилястою. В середині кожного листочка проведіть лінію - це буде маленька жилка.
4
У кожної ріпки є корінь, який при викопування залишається хвостиком. У нижній частині коренеплоду намалюйте невеликий хвостик, як у мишки. Для цього внизу з центру тіла коренеплоду проведіть дві лінії, які перетнуться між собою. Начерк готовий. Проредактіруйте ластиком непотрібні олівцеві лінії.
5
Приготуйте матеріали для роботи в кольорі. Це можуть бути фарби (акварель або гуаш), кольорові олівці, крейди, фломастери та інше. Заповнювати малюнок почніть з фону, він може бути світлим і однотонним. Досить нанести колір навколо малюнка - блакитно, рожевий або сірий. Потім заповніть кольором саму ріпку. Штрихування намагайтеся виконувати за формою коренеплоду, від краях до центру. Мазки гуашшю намагайтеся виконувати так само, акварель же сама розтечеться. Не робіть ріпку однотонною, змішуйте кілька кольорів. Наприклад, в центрі вона може бути жовтою, по краях - помаранчевої, а на маківці світло-зеленою. Так само намагайтеся змішувати кольору при розфарбуванні листя.
6
Після висихання малюнка (якщо ви працювали фарбами) ви можете зробити обведення чорним кольором, це зробить вашу роботу більш яскравою. Для цього візьміть чорну гелієву ручку або тонкий чорний фломастер. Намагайтеся не тільки обводити малюнок, але й навіть помалювати трошки на ньому якісь деталі. Ріпка готова.