Як намалювати олімпійського ведмедика. Як намалювати алемпійского ведмедика.

Цей ведмежа прикрасив своїм зображенням Олімпійські ігри в 1980 році в Москві. До цих пір, завдяки ілюстратору Віктору Чижикову, його зображення не залишає байдужих ні дітей, ні дорослих. Ви можете самі спробувати намалювати його.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу вертикально. За допомогою простого олівця виконайте легкий начерк постаті олімпійського ведмедика, розташувавши його композиційно на аркуші. Потім почніть виконувати начерк його частин тіла.
2
Намалюйте у верхній частині аркуша коло - майбутню голову ведмедика. Нижче голови накидайте овал - тіло. Тепер придивіться до зображення олімпійського ведмедика. Насправді його голова не має форму ідеального кола, вона злегка плеската зверху і нагадує трапецію з сильно закругленими кутами. Виправте це на своєму малюнку, надавши голові потрібну форму. Тіло також не має ідеальну форму овалу, воно злегка нагадує боб - один бік (майбутня спина) «утиснений» всередину. Виправте це в своєму малюнку, грунтуючись на базовому овалі.
3
На голові намалюйте вуха - два невеликих кола, які своїм краєм стосуються голови. У кожному вусі покажіть його внутрішню сторону, намалювавши всередині кожного кола ще один меншого розміру. Трохи нижче центру голови намалюйте невелике коло, діаметром трохи менше вуха. Це буде мордочка. На ній розташуйте ніс у вигляді крапельки, під ним - усмішку дугою. Над мордочкою у вигляді двох півкіл намітьте очі.
4
З боків тулуба намалюйте спочатку передні лапки у вигляді витягнутих овалів. Задні лапи, на яких ведмедик стоїть, малюйте з кола і невеликого овалу (стопи). Потім плавними лініями з'єднайте коло і овал. На талії намітьте пояс, який носить ведмедик. Акуратно, плавними лініями, з'єднуйте всі частини тіла персонажа, як би зрощуючи їх. На кінцях лапок намітьте по чотири коготка. Уточніть деталі пояса - олімпійські кільця. Якщо хочете, придумайте і намалюйте фон.
5
Приготуйте матеріали для роботи в кольорі. Для такого малюнка підійдуть кольорові олівці, крейда або гуаш (намагайтеся в роботі не розбавляти її сильно водою). Штрихування (нанесення мазків) виконуйте за формою тіла і не одним коричн кольором. Наприклад, голова по краях світліше, ніж у центрі, а мордочка в середині - зовсім біла, живіт світліше лап. Граючи з насиченістю кольору, ви зробите свого ведмедика більш об'ємним.
Корисна порада
під час роботи тримайте перед очима зображення олімпійського ведмедика.
Ведмідь володіє кремезним статурою, має густу довгу шерсть і короткий хвіст. У природі у ведмедиків немає природних ворогів, напевно, саме тому їх мордочки на картинах часто виглядають усміхненим і задоволеними. Щоб намалювати красивого ведмедика, потрібно уважно розглянути зображення з цими тваринами і трохи дізнатися про звички.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Для побудови фігури ведмедя на аркуші паперу намітьте її розташування. Прослідкуйте, щоб фігура не виступала за межі листа. Тепер зробіть начерки контурів тварини без урахування вовни, тільки лінії.
2
Для зображення сидячого ведмедики проведіть вертикаль, рівну висоті фігури. Потім цю лінію розділіть на чотири частини. Четверту частку на самому верху вертикальної лінії відведіть під голову. Намалюйте злегка витягнутий в сторони овал. Можна злегка нахилити його в сторону. Намітьте контур спини, провівши дугу з підстави голови.
3
Розділіть навпіл пряму лінію, нанесену на самому початку. Намалюйте контур грудини. Для цього від середини лінії і до голови окресліть витягнутий зверху вниз овал. Проведіть дві прямі лінії від середини - ноги.
4
На 2/3 основної лінії розмістіть овал. Зітріть ластиком верх і низ його, а що залишилися з двох сторін лінії утворюють контури живота і боків ведмедя. В 1/3 частці, в самому низу, намалюйте овал трохи менше для позначення стегна. Напишіть закруглені вуха. Овал голови розділіть на чотири частини, завдаючи ледве помітні лінії навхрест. З двох сторін від вертикальної лінії проведіть дві риси. З'єднайте їх кінці внизу голови і, формуючи ніс, прокреслите трикутник.
5
Виділіть місце положення очей у зовнішніх кутах, які утворилися при проведенні паралельних ліній. Усередині овалу голови з боків прокреслите лінії, формуючи морду. Намітьте задню лапу в підставі овалу стегна, потім намалюйте передні лапи. Зітріть овал голови з боків, залишивши лінії морди. Прорисуйте рот і очі ведмедика. Виділіть холку, плечі, додайте кігті на лапи. Зафарбуйте внутрішню сторону вух. Оформіть волохату шкуру, додайте тіні.