Як виростити магнолію.

Магнолія - це красивий чагарник з великими блискучими листям. Гордістю цієї рослини є квіти різноманітного забарвлення з незвичайним ароматом. Виростити таке чудо на своїй присадибній ділянці можливо, якщо дотримуватися основних правил по догляду та посадці магнолії.
Інструкція
1
Для початку визначитеся, який спосіб вирощування рослини вам найбільш підходить. Найпростіший - посадка магнолії саджанцями, їх ви можете придбати в садовому центрі або спеціальному магазині. При виборі рослини перевагу віддавайте досить зрілому паростку висотою не менше 1 метра з 1-2 нирками. Висаджуйте магнолію в весняний період, на сонячне і захищене від вітру місце. Грунт підбирайте без вапна, збагачену гумусом. Посадку проводите в ямку, яка в два рази більше, ніж кому землі саджанця. На дно заздалегідь посипте суміш кісткової муки і компосту.
2
При вирощуванні магнолії за допомогою насіння особливу увагу приділіть правилам посадки. Насіння необхідно очистити від зовнішньої оболонки, в якій воно зберігається, щоб не втратити схожість. Висадку виробляєте в невелику ємність (ящик), вміщену в прохолодному місці (балкон, лоджія). Грунт в цьому випадку краще підбирати пухку з хорошою циркуляцією повітря і вологи. Протягом 3-5 місяців землю необхідно регулярно зволожувати.
3
Після того, як росток досягне висоти 20-30 см пересадите його в більш глибоку ємність (горщик), інакше рослина сповільнить свій розвиток. Після появи перших листочок магнолію пересаджують на відкритий грунт. Ідеальний період для висадки - червень місяць. В цьому випадку активне зростання рослини почнеться вже в серпні-вересні, при цьому воно встигне повністю зміцніти до перших заморозків. Після висадки рослину необхідно регулярно поливати і підгодовувати розчином мінеральних добрив. Пам'ятайте: при правильному догляді за магнолією перше цвітіння відбувається тільки через 10-12 років.