Як намалювати нічне небо.

Нічне небо іноді вражає своєю красою і притягує увагу, змушуючи пам'ять малювати фантастичні картини. Ну чим це не об'єкт для чергового вашого малюнка? Приготуйте потрібні матеріали і вперед!
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, гумка, гуаш, пензель тонка, середня і велика, вода.
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу, як вам завгодно - по вертикалі або горизонталі. Ви можете створити малюнок як одного неба, так і з елементами пейзажу. Виберіть один з варіантів. За допомогою простого олівця виконайте невеликий начерк.
2
Якщо ви будете використовувати в роботі елементи пейзажу - то намітьте лінію горизонту. Розташуйте потрібні об'єкти на землі - це можуть бути гори, ліс, поле з одиноким деревом та інше. Потім розмістіть на небі нічне світило - місяць (або місяць - за бажанням). Потрібно зауважити, що нічне небо повинно займати в такому малюнку більше половини листа, якщо ви хочете показати всю його красу і зробити акцент на ньому. Якщо ви малюєте без елементів пейзажу - просто одне небо - то намітьте місяць, деякі великі зірки і, за вашим бажанням, інші планети, комети, а може бути, космічні кораблі.
3
Приготуйте матеріали для роботи в кольорі. Найкраще підійде гуаш, змішуючи кольори, ви можете добитися дуже цікавих відтінків неба. Не використовуйте в роботі чисто один чорний колір, змішуйте його з синім, фіолетовим, смарагдовим та іншим. Почніть заповнювати малюнок з фону, тобто з неба. Наносите фарбу широкими мазками, змішуйте кольору прямо на аркуші, не чекаючи висихання. Навколо нічного світила колір зробіть злегка світліше і поступово поведіть його в ніч. Потім пропишіть елементи пейзажу, якщо вони є. Їх загальний тон зробіть набагато темніше неба, тут можна додати більше чорно і коричневого.
4
Після висихання основного шару нанесіть ще один, але не повний. Залийте кольором потрібні на ваш погляд місця неба, затемните верх малюнка - з'явиться об'єм. Потім, заважаючи білу гуаш з жовтою (блакитний, смарагдовою, рожевої) розпишіть місяць. Голубуватими плямами повторіть на ній малюнок кратерів (його можна подивитися в інтернеті). Не змінюючи колір нанесіть точками зірки. Їх може бути різна кількість, але чим їх більше - тим нарядно буде ніч. У цьому плані краще не переборщіть з зірками. Можете складати з них сузір'я, за бажанням.
5
Просушите малюнок і виділіть перший план малюнка мазками чорної гуашшю, змішаної з синьою. На якихось об'єктах зробіть відблиски. Підфарбуйте, якщо потрібно, небо. Доповніть місяць і зірки кольором, завдавши на них трохи білої фарби. Малюнок нічного неба готовий.