Як ремонтувати мотоцикл Схід.

Усунення несправностей мотоцикла «Восход» річ цілком посильне будь мотолюбителів за наявності деяких навичок і вільного часу. Встановіть причину поломки свого мотоцикла і визначте обсяг майбутніх робіт.
Інструкція
1
Оберіть місце для ремонту «Сходу». Це може бути гаражний бокс, стоянка, двір будинку. Надійно зафіксуйте мотоцикл, щоб уникнути його падіння і отримання травм. Запасіться всім необхідним інструментом, який може знадобитися в процесі обслуговування, і приготуйте запасні деталі, що підлягають заміні у зв'язку із закінченням терміну роботи.
2
Ознайомтеся з керівництвом по експлуатації даного мотоцикла, вивчіть контрольні показники вимірювальних приладів. Дотримуйтесь техніку безпеки: надягніть рукавички, захисні окуляри і робочий комбінезон з неспаленої тканини. Щоб уникнути пожежі від'єднайте паливний бак і помістіть його в безпечне місце.
3
Огляньте всі вузли та агрегати мотоцикла ретельно. Приділяйте особливу увагу гальмівній системі і важливим деталям. У разі необхідності розберіть необхідні деталі і розкладіть їх на розправленому брезенті, туди ж покладіть і комплектуючі: болти, шайби, гайки.
4
Перевірте герметичність трубопроводів та ізоляцію електрообладнання. Намагайтеся проводити всі роботи разом з напарником. Вибирайте собі в помічники досвідченого фахівця, який завжди зможе проконтролювати окремі моменти або підстрахувати в разі виникнення складних ситуацій.
5
Здійсніть чистку каналів подачі повітря і палива. Змонтуйте розібрані деталі назад. Надійно затягніть всі вузли, щоб ті не від'єдналися при їзді. Після складання перевірте функціональні спроможності мотоцикла.
6
Регулярно профілактику «Сходу», двічі на рік міняйте масло і обслуговуючі приналежності. При постійному догляді за своїм транспортом поломки в самий невідповідний момент стануть траплятися рідше. І навіть старенький мотоцикл може прослужити довгий час. При виникненні серйозних ситуацій звертайтеся до спеціалізованого центру з обслуговування мотоциклів, де після ремонту нададуть гарантію на кваліфіковане відновлення вашого байка.