Як розібрати коробку передач в Газелі. розбір каробки на газелі в картинках.

У процесі тривалої експлуатації коробка передач Газелі може вийти з ладу, так як на неї доводиться багато навантаження. Це може бути результатом того, що коробка передач здатна змінювати крутний момент і тримати потрібні обороти. Щоб провести ремонт, необхідно розібрати коробку передач.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - набір ключів.
Інструкція
1
Злийте в першу чергу масло з коробки передач, щоб приступити до повноцінної розбиранні. Після цього відкрутіть болти, які повинні тримати нижню кришку коробки передач. Потім акуратно її зніміть, але робіть це таким чином, щоб не зламати прокладку.
2
Далі відкрутите еластичну муфту, яка в Газелі повинна триматися не більше, ніж на трьох болтах і разом з пружиною дістаньте її, після чого механізм перемикання передач.
3
Відкрутіть гайки (5 штук), які кріплять задню кришку, а потім обережно зніміть саму кришку. У процесі цього повертайте її, щоб шестерінки відійшли від кріплення. Після вийміть шестерінку заднього ходу. Для цього відкрутіть болти, які тримають вилку і шток, а потім вийміть шестерінку, відповідальну за задній хід, переміщаючи вилку включення.
4
Дістаньте з конструкції підшипник первинного валу і вилку зчеплення, встановивши перед цим правильним чином коробку. Потім обстукаєте картер зчеплення, відкрутіть болти (6 штук), які кріплять його, і зніміть його. Виконуючи це, майте на увазі, що можете зіпсувати прокладку.
5
Заблокуйте проміжний вал допомогою вставки металевої пластини між шестернями. Потім відкрутите болт, який тримає затискну шайбу. Потім вийміть вал і шестерні.
6
Дістаньте кульки і пружинки, викрутивши попередньо потрібні болти. Відкрутіть потім вилки перемикання: спочатку 3 і 4 передач, а тільки потім 1 і 2 передач. З особливою обережністю дістаньте штоки, попередньо обстучав їх. Запам'ятайте розташування «сухарів», так як у них є різні розміри, і вийміть їх, після чого дістаньте первинний вал.
7
Відкрутіть повністю гвинти, які тримають пластину підшипника і витягніть його звідти, щоб повністю розібрати коробку передач. Використовуйте при цьому ударну викрутку, щоб полегшити для себе роботу.
Корисна порада
При зборі коробки передач використовуйте анаеробний фіксатор різьби.