Як заблокувати автомобільний кермо.

Щоб забезпечити автомобілю максимальну безпеку від угону, мало обмежитися лише електронною охоронною системою. Гарним доповненням до сигналізації служать механічні замки. Вони встановлюються на замок капота, важіль перемикання передач, рульовий вал. Замок блокування кермового вала є одним з найефективніших механічних протиугінних систем.
Вам знадобиться
  • - набір шестигранників;
  • - набір викруток.
Інструкція
1
Принцип дії протиугінного замка полягає в тому, що він фіксує рульовий вал в одному положенні і не дає його провернути. А відключити і зняти противоугонную систему складно, оскільки вона знаходиться в недоступному місці і її не відразу можна помітити.
2
Замок блокування кермового вала складається з двох частин - муфти та стопора. Стопор - це металевий штир з личинкою замка і фіксатором. Муфта складається з двох частин, які з'єднані з один одним болтами. В комплекті замка не йде держатель для стопора. Тримач придбайте окремо, він необхідний для того, щоб замок після зняття фіксувався. Сам держатель встановіть в будь-який зручний для вас місце на саморезах або пластикових пістона.
3
Закріпіть муфту в нижній частині рульового вала під панеллю. В деяких випадках (в залежності від марки автомобіля) зніміть або обріжте нижню частину декоративного кожуха, що закриває рульовий вал.
4
Викриття з муфти болти і роз'єднаєте її на дві частини. Цими частинами обхопіть рульовий вал і наживите болти.
5
Викриття кермо вправо до упору, вийміть ключ запалювання із замка і прокрутите кермо до клацання. Так зафіксується штатний протиугінний замок.
6
Розташуйте муфту таким чином, щоб стопор було зручно встановлювати і знімати. При повороті рульового вала стопор повинен упиратися в кузов автомобіля.
7
Після цього закріпіть муфту, наживленими до цього болтами і вставте в неї стопор. Затягування болтів допускається з посиленням не більше 4 кг, послідовно по діагоналі. Стопор вставляйте без ключа, до повної фіксації в муфті. Щоб зняти стопор, вставте в нього ключ, поверніть і потягніть.
8
Після закінчення трьох-шести місяців експлуатації замка підтягніть болти на муфті. Від вібрації автомобіля вони можуть розхитатися.