Як намалювати саске.

Захоплення японськими мультфільмами аніме сьогодні набуває все більше і більше прихильників. Багато хто мріє навчитися малювати в стилі аніме, щоб створювати власні комікси і мультфільми, але ще більше шанувальників жанру мріє навчитися малювати героїв улюблених повнометражних мультфільмів та серіалів. Знаючи основні принципи малювання аніме-героїв, не так складно намалювати будь-якого персонажа мультфільму. Вам буде потрібно олівець, аркуш паперу і зображення героя, яке ви візьмете за зразок - наприклад, Саске.
Інструкція
1
Почніть з елемента, який відрізняє аніме-персонажів від будь-яких інших - з помітних і виразних очей. Намалюйте злегка згинаються брови і відступите від них вниз сантиметр. На рівні відступу проведіть риску. Ця риса буде нижньою межею очей.
2
В просторі, утвореному бровами і нижньої рисою намалюйте округлі очі, всередині яких намалюйте напівовалом зіниць з маленькими кружечками-відблисками.
3
Навколо очей намалюйте рівний пропорційний коло - верхню частину голови. Від бічних сторін кола проведіть дві похилих лінії, спрямованих вниз один до одного. Закінчите їх лінією підборіддя. У вас вийшло конусообразное особа - тепер допоміжні лінії можна стерти. Намалюйте ніс у вигляді маленького куточка.
4
Рот ви можете намалювати по-різному, в залежності від емоційного фону персонажа. Можна намалювати внизу, трохи відступивши від носа, коротку рисочку, а під нею - точку.
5
Переходьте до малювання зачіски. Намалюйте довгі рвані пасма волосся з боків, короткий чубчик і скуйовджені волосся ззаду.
6
Переходьте до малювання тулуба - зробіть його витонченим, сужающимся в талії. Домалює лінію плечей, руки і долоні. Ноги зобразите так, щоб ваш персонаж стояв, відставивши одну ногу назад. Для цього одну ногу намалюйте трохи довше, носком на глядача, а іншу коротше, розгорнуту в сторону.Дорісуйте костюм персонажа і розфарбуйте його відповідно до оригіналу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j3IDXcxbBbg