Як записати ігрове відео.

Існує безліч різних програм, що дозволяють записувати зображення, яке передається відеокартою на монітор. Коли виникає необхідність записати ігрове відео краще використовувати утиліти, що працюють у фоновому режимі.
Вам знадобиться
  • - Fraps.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму Fraps. Підготуйте програму, за допомогою якої ви будете запускати ваше ігрове відео. Зазвичай для цього використовують саму гру або додаткові утиліти, що дозволяють швидко завантажувати і переглядати demo. Обов'язково підстройте якість зображення в грі. Виберіть необхідний дозвіл екрана, контрастність і яскравість. Це дозволить отримати оптимальну якість відеозапису.
2
Запустіть програму Fraps і відкрийте меню General. Вимкніть розташування вікна програми поверх всіх вікон, прибравши галочку з параметра Fraps window always on top. Перейдіть в меню FPS. Якщо ви використовуєте незареєстровану версію програми, то максимальна тривалість запису складатиме 60 секунд. В іншому випадку відключіть параметр Stop benchmark automatically. Залиште інші параметри цього меню без зміни.
3
Перейдіть до вкладці Movies. Для початку виберіть папку, в яку необхідно зберегти записане відео. Для цього натисніть кнопку Change у верхній частині робочого вікна. Встановіть «гарячу» клавішу в пункті Video Capture Hotkey. Її натиснення буде запускати запис відео і зупиняти цей процес.
4
Встановіть прапорець Full-size, щоб забезпечити максимальну якість записуваного відео. Виберіть кількість кадрів в секунду. Це один з найважливіших показників відеозображення. Використовуйте доступні варіанти або встановіть своє значення.
5
Тепер запустіть потрібну гру і включіть перегляд demo. В потрібному моменті натисніть обрану клавішу для старту запису. Назви записуваних файлів задаються автоматично. Тому ви можете підряд записувати декілька фрагментів. Обов'язково переконайтеся в наявності вільного місця на вибраному розділі диска.