Як вивести пляму на піджаку. Як прибрати пляма з піджака.

Посадити собі пляма на піджак може кожна людина, навіть самий акуратний. А от ходити в забрудненому піджаку буде тільки нечупара. Плями можуть бути самі різні, і практично кожне можна знищити, не залишивши й сліду, необхідно лише визначити їх вид.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до видалення плями з піджака, очистіть його і струсіть. Потім спробуйте розчин на непомітному місці, що він не роз'їдає тканину і її колір. Якщо плямочка невелике, скористайтеся піпеткою.
2
Якщо піджак забруднений краплями йоду, видаліть їх розчином аскорбінової кислоти (вітаміну С). Для цього розчиніть одну таблетку вітаміну С в чайній ложці теплої води, і нанесіть цей розчин на забруднене місце. Зачекайте кілька хвилин, і ви переконаєтеся, що від плями не залишиться й сліду.
3
Для великих поверхонь забруднення збільште обсяг води і кількість аскорбінової кислоти. Також плями йоду з піджака можна вивести за допомогою спирту або молока. Змочіть пляма кілька разів, а потім виперіть свій піджак в мильній воді.
4
На свіже жирове пляма насипте солі і злегка потріть. Якщо пляма не зникне, повторіть операцію кілька разів. А з шовкових піджаків жирові плями видаляйте за допомогою щіпки солі, розведеної в нашатирному спирті.
5
Плями від фруктів і ягід можна видалити гарячою водою, гарячим молоком або перекисом водню. Використовуючи останнє, розведіть одну чайну ложку на півсклянки води. Потім місце, де знаходилося пляма, промийте холодною водою.
6
Пляма від сажі перед обробкою знежирте, а потім змочіть сосновим скипидаром і промокніть м'якою ганчіркою. Після цього нанесіть на нього мильний розчин будь-якого прального порошку і ретельно розітріть його щіткою (можна старою зубною). Місце з плямою промийте теплою водою. Якщо матеріал піджака сильно забруднений, замість прального порошку використовуйте яєчний жовток.
7
На світлому піджаку можуть залишитися іржаві сліди, які видаліть такий спосіб. Змочіть ватяний тампон в 10% астворе винної або лимонної кислоти, а в кінці обробки забруднене місце гарненько промийте холодною водою.