Як закапати очі собаці.

Ви звернули увагу, що ваша собака весь час намагається чесати область очей? Огляньте її очі і повіки. Якщо свербіж очей супроводжується почервонінням століття, виділеннями з очей (прозорими, білими, зеленими), то це привід звернутися до ветеринара. Він поставить правильний діагноз, призначить необхідні ліки для лікування очей (зазвичай це очні краплі). Закопування ліки в очі виробляється так.
Вам знадобиться
  • - очні краплі;
  • - піпетка;
  • - ватні тампони.
Інструкція
1
Ретельно вимийте руки з милом. Підготуйте піпетку: промийте її кип'яченою водою, перевірте, чи не розбитий кінчик піпетки. Наберіть в піпетку ліки, призначені ветеринаром. Намочіть ватний тампон в кип'яченій воді.
2
Затисніть голову собаки колінами або попросіть когось із членів родини потримати вихованця. Собака повинна знаходитися спиною до вас. Обробіть і промийте шерсть навколо очей за допомогою ватного тампона, змоченого кип'яченою водою. Розкрийте повіки одного ока пальцями, злегка відтягнувши нижню повіку. Закапайте препарат. Зімкніть повіки пальцями, трохи помасажуйте. Закапайте таким же чином друге око.
3
Притримаєте собаку на кілька хвилин, щоб вона не чесала очі лапами. Якщо вашому собаці прописали кілька препаратів, то закапайте їх з перервою в десять-п'ятнадцять хвилин, інакше препарати не будуть діяти належним чином. Вимийте руки після процедури. Заспокойте собаку, дайте їй ласощі.
Зверніть увагу
Не намагайтеся лікувати тварину самостійно, так як існують захворювання очей, несвоєчасне або неправильне лікування яких може привести до втрати зору у собаки.
Корисна порада
Обробляти кожне око собаки перед закапуванням ліки потрібно різними ваткамі.Чтоби не хвилювати собаку перед процедурою, всі приготування до процедури робіть без її присутності. Під час обробки очей і закапування ліки ласкаво розмовляйте з собакой.Предотвратіть захворювання очей у собак може необхідний гігієнічний догляд за вихованцем, а також закопування в очі захисних і зволожуючих препаратів, які вам порадить ветерінар.Еслі собака отримала травму ока, то промийте око кип'яченою водою , нанесіть очну тетрациклінову мазь і терміново зверніться до ветеринара.