Як змінити дані в пошті.

Коли користувач заводить електронну пошту на якому-небудь поштовому сервісі, у нього запитуються певні дані. Якщо ви вказали невірну інформацію при реєстрації, дані в пошті можна змінити.
Інструкція
1
Якщо ви є власником електронної пошти в системі Яндекс.Почта, запустіть браузер звичним для себе способом і увійдіть в свою поштову скриньку, ввівши потрібні логін та пароль. Натисніть на кнопку-посилання "Налаштування", розташовану в правій верхній частині вікна, вона знаходиться відразу під адресою вашої електронної пошти.
2
Інший варіант: натисніть на кнопку-посилання «Налаштувати», розташовану під списком наявних у пошті папок. Коли перейдете на нову сторінку, підніміться на рівень вище, натиснувши на напис «Налаштування» у верхній частині вікна.
3
На сторінці, виберіть розділ «Інформація про відправника», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Внесіть потрібні зміни в наявні поля (ім'я, підпис в кінці листа, портрет і так далі). Натисніть на кнопку «Зберегти зміни», що знаходиться в нижній частині вікна.
4
Якщо вам необхідно змінити пароль або підтвердити новий номер телефону, на який будуть приходити повідомлення від системи Яндекс, виберіть у вікні «Налаштування» розділ «Безпека». Виберіть потрібну вам категорію для редагування і дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані.
5
Щоб внести зміни в дані на поштовому сервісі Mail, увійдіть в свою поштову скриньку, ввівши потрібні ім'я та пароль. Опустіться за допомогою коліщатка миші або смуги прокрутки в самий низ сторінки і натисніть на кнопку-посилання «Налаштування».
6
Оберіть на сторінці розділ, дані в якому хочете відредагувати: «Мої телефони», «Анкетні дані», «Пароль». Після того, як дані будуть змінені, не забудьте натиснути на кнопку «Зберегти».
7
На сервісі Yahoo після входу у свою поштову скриньку натисніть на кнопку зі стрілкою в лівому верхньому кутку вікна, розташовану трохи правіше привітання («Привіт, [ім'я користувача]»). У випадаючому меню виберіть пункт «Профіль». При вході в профіль ще раз підтвердіть свої права паролем і виберіть розділ, який хочете відредагувати, введіть дані. Збережіть внесені зміни.