Як записувати mp3 для магнітоли. записати музику для авто mp3 магнітоли.

Колись магнітоли в автомобілях вважалися символом розкоші, сьогодні все по-іншому - це бажаний аксесуар для прослуховування музики, тим більше на зміну звичним магнітол прийшли найпотужніші мультімедіапроігривателі. Тепер найчастіше записують mp3-диски.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Ashampoo Burning Studio.
Інструкція
1
Перед початком запису компакт-дисків для своєї магнітоли необхідно переконатися в тому, що вона підтримує читання стислих форматів, тобто mp3. Цю інформацію можна отримати з керівництва користувача від пристрою читання дисків. Якщо дана брошура у вас не збереглася, зверніться до мережі інтернет, ввівши в пошуковий рядок модель пристрою.
2
Інформація про підтримку форматів, як правило, знаходиться в розділі «Відтворення». Тут потрібно прочитати уважно, які формати рекомендовані. Наприклад, cda є стандартним форматом для компакт-диска, він відтвориться на будь-якому пристрої, wav так само, як і mp3 вимагає наявності деяких кодеків.
3
Як записуючої програми рекомендується використовувати Ashampoo Burning Studio, яку можна скачати за наступним посиланням http://www.ashampoo.com/en/usd/fdl. На даній сторінці вашій увазі буде представлена велика кількість програмних комплексів, які поширюються небезкоштовно.
4
Знайдіть рядки зі значенням Ashampoo Burning Studio. Напевно ви помітили, що таких рядків у всьому списку декілька, отже, потрібно вибрати найбільш підходящу версію. Найоптимальнішими вважаються більш старі версії, т.к. вони мають безкоштовне розповсюдження. Натисніть кнопку Download навпроти рядка Ashampoo Burning Studio 6 Free.
5
Після установки даної утиліти запустіть її, двічі клацнувши по значку програми на робочому столі. Тепер вставте чистий CD-диск, щоб програма автоматично підрахувала доступне вільний простір на ньому. У головному вікні натисніть кнопку «Записати музику», а потім «Створити MP3 диск».
6
Додайте вибрані вами композиції у вікно CD-диска і натисніть кнопку «Запис». Через деякий час mp3-диск буде записаний.