Як налаштовувати канали на телевізорі Sony.

Налаштування каналів відбувається на різних телевізорах приблизно по одному і тому ж сценарію, те ж саме стосується і пристроїв виробника Sony. Налаштування каналів в деяких моделях здійснюється без допомоги пульта.
Вам знадобиться
  • - інструкція;
  • - пульт ДУ.
Інструкція
1
Скористайтеся функцією автоматичного пошуку доступних каналів телебачення для вашої моделі пристрою. На передній панелі телевізора або на пульті дистанційного керування натисніть і утримуйте протягом декількох секунд кнопку запуску меню настройки каналів. При цьому має з'явитися меню автоматичного пошуку. Дочекайтеся закінчення автоматичної настройки каналів, після чого телевізор сам повернеться в нормальний режим перегляду.
2
Налаштуйте канали вручну. Увійдіть в даний режим за допомогою спеціальних кнопок на вашому пульті (для деяких характерно натискання відразу двох кнопок) або з панелі самого телевізора. Налаштуйте за допомогою кнопок +/- частоту каналу, відрегулюйте якість прийнятого вашої антеною сигналу і перейдіть до налаштування наступного.
3
Для того щоб переходити по елементах меню, користуйтеся кнопками управління гучністю. Зверніть увагу, що деякі моделі телевізорів можуть автоматично виконувати пошук каналу, а при відображенні на екрані потрібного його положення фіксується натисканням певних кнопок.
4
Прочитайте в інструкції до вашого телевізора розділ щодо налаштування каналів. У разі якщо вона відсутня у вас з яких-небудь причин, завантажте нову з офіційного сайту Sony або з інших інтернет-ресурсів. Також зверніть увагу, що ви можете зателефонувати в службу технічної підтримки обслуговуючого вас провайдера за отриманням допомоги з налаштуванням каналів у вашому телевізорі.
5
У разі використання вами супутникового обладнання виконуйте первинну настройку каналів у вашому ресівері. Тут краще всього не міняти налаштувань, які спочатку були вироблені працівниками, але в телевізорі налаштування виконується за тим же принципом, проте доцільніше буде просто провести автоматичний пошук.
Корисна порада
Не міняйте налаштування каналів при використанні супутникового обладнання.