Як вставити стовпець в екселя. продовжити таблицю в екселя.

Редактор Microsoft Office Excel ідеально підходить для роботи з таблицями, діаграмами, формулами. Лист в книзі Excel сам по собі представляє готову таблицю, користувачеві необхідно лише правильно її оформити. Якщо ви раптом помилилися з кількістю стовпців, їх завжди можна додати за допомогою інструментів програми.
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Office Excel і створіть (або відкрийте) потрібний файл. Для виділення меж таблиці використовуйте розділ «Шрифт». Натисніть на значок-мініатюру у вигляді розділеного на осередки квадрата і виберіть, яким способом повинні бути оформлені кордони вашої таблиці.
2
Якщо ви неправильно розрахували потрібну вам кількість стовпців, вставити новий стовпець можна кількома способами. Встановіть курсор миші в клітинку, лівіше якої хочете додати стовпець. На вкладці «Головна» знайдіть розділ «Осередки» та натисніть на стрілку поруч з підписом «Вставити». З випадного меню виберіть команду «Вставити стовпці на лист». Також можна просто натиснути на кнопку «Вставити», але при цьому повинен бути виділений цілий стовпець, лівіше якого з'явиться новий стовпець.
3
Інший варіант: виділіть за допомогою миші стовпець у своїй таблиці і клацніть в будь-якому його місці правою кнопкою миші. З випадного меню виберіть другу команду «Вставити». Чи не переплутайте її з командою «Вставити [фрагмент з буфера обміну]», напроти якого стоїть спеціальний значок-мініатюра. Якщо необхідно вставити декілька стовпців, виділіть потрібну вам кількість стовпців, виберіть команду «Вставити» - таблиця збільшиться на виділене кількість стовпців.
4
Якщо ви створювали таблицю в Excel за допомогою інструменту «Таблиця» на вкладці «Вставка», можливості з розміщення стовпців на сторінці кілька розширяться. Виділіть стовпець (або елемент з цього шпальти) і перейдете на вкладку «Головна». Розгорніть меню пункту «Вставка» з розділу «Осередки» і виберіть одне з доступних дій: команда «Вставити стовпці таблиці зліва» дозволить додати стовпець ліворуч, команда «Вставити стовпці таблиці справа» додасть стовпці, відповідно, праворуч. Додати задану кількість стовпців можна, якщо попередньо виділити потрібну кількість вже наявних стовпців в таблиці.