Як знайти потрібну папку.

Необхідність знайти папку виникає не тільки тоді, коли файли невпорядковані і зберігаються користувачем на різні локальні диски без розбору. Папки можуть губитися навіть тоді, коли файли на комп'ютері систематизовані. Шукати потрібні папки можна різними способами.
Інструкція
1
Якщо всі папки на вашому комп'ютері розібрані за певними категоріями (наприклад, «Документи», «Ігри», «Графіка», «Музика» і так далі), знайти потрібну папку не так вже й складно, достатньо закликати на допомога логіку. Але навіть при строгій організації файлів користувач не застрахований від помилок.
2
Якщо ви пам'ятаєте, на який з локальних дисків зберегли потрібну вам папку, відкрийте цей диск через елемент «Робочого столу» «Мій комп'ютер». Натисніть на панелі інструментів кнопку «Пошук». У тому випадку, якщо ви не бачите цю кнопку, налаштуйте її відображення. Для цього клікніть правою кнопкою миші по панелі меню і встановіть в випадаючому меню маркер напроти пункту «Звичайні кнопки».
3
Ліва частина вікна змінить свій вигляд, тепер замість інформації та типових задач там буде розташоване вікно пошуку. Введіть у полі «Частина імені файлу або ім'я файлу цілком» назву шуканої папки. Натисніть на кнопку «Додаткові параметри» і встановіть маркер в поле навпроти пункту «Пошук в прихованих файлах і папках» (якщо ваша папка «невидима»). Також відзначте пункт «Переглянути вкладені папки». Натисніть на кнопку «Знайти» і дочекайтеся, поки по вашому запиту буде сформований список збігів.
4
Якщо ви не пам'ятаєте, в якій директорії знаходиться папка, натисніть на кнопку зі стрілкою в групі «Пошук в» і виберіть у випадаючому списку всі диски свого комп'ютера. У даному випадку також можна викликати вікно пошуку через меню «Пуск». Після того, як вкажете, де саме шукати потрібну вам папку, натисніть на кнопку «Знайти».
5
У тих випадках, коли ви не пам'ятаєте назву папки, задайте інші параметри пошуку. Наприклад, шукайте папку за датою останніх внесених змін або за її розміром. Для настройки даних фільтрів скористайтеся додатковими кнопками на панелі пошуку. Якщо ви не пам'ятаєте ім'я папки, але пам'ятайте ім'я якого-небудь файлу, що знаходиться в ній, знайдіть в пошуковику цей файл, а після просто підніміться на рівень вгору.
Для зберігання програм та інформації на носіях комп'ютера використовується впорядкована ієрархічна структура - дерево каталогів. Вона побудована з вкладених один в одного об'єктів - папок. Кожна папка може містити інші папки або файли, тому, щоб дістатися до будь-якого об'єкта, будь він документом, програмою або каталогом, треба знайти потрібну папку. Для пошуку будь-якого об'єкта файлової системи по його назві в операційній системі передбачені спеціальні процедури.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
В комп'ютері, що працює під управлінням ОС Windows версій 7 і Vista, використовуйте для пошуку потрібної папки стандартний менеджер файлів - «Провідник». Для його запуску скористайтеся пунктом «Комп'ютер» в головному меню або двічі клацніть по іконці з такою ж назвою на робочому столі.
2
Для введення пошукового запиту в інтерфейс «Провідника» цих версій ОС додано спеціальне поле введення - воно знаходиться у правого верхнього краю вікна програми. У цьому полі ви побачите напис «Пошук: Комп'ютер», але при натисканні мишкою вона зникне. Введіть назву папки. Програма почне пошук і відображення результатів ще до того, як ви завершите набір.
3
Дочекайтеся, поки в списку результатів з'явиться потрібна папка, і перейдіть в неї, клікнувши цей рядок двічі.
4
На операцію пошуку в усьому комп'ютері може знадобитися багато часу - «Провідникові» потрібно переглянути сотні тисяч об'єктів. Ви можете в рази скоротити цей час, якщо спочатку перейдете на якийсь конкретний диск, що містить потрібну папку. Ще краще підібратися до зони пошуку якомога ближче по дереву каталогів в лівій панелі «Провідника».
5
Можна використовувати «гарячі клавіші» для початку процедури пошуку - натисніть Win + F, і на екрані з'явиться той же менеджер файлів з пропозицією ввести пошуковий запит. Однак у цьому випадку пошук буде здійснено тільки в «обраних» - він закінчиться швидко і безрезультатно. Під повідомленням «Об'єкти, що задовольняють критеріям пошуку, не знайдені» ви побачите напис «Повторити пошук в» і набір іконок. Виберіть серед них «Комп'ютер», і «Провідник» почне повторне прочісування, повернувши вас до описаного вище третього кроку.
Корисна порада
З використанням «Провідника» можна шукати папки не тільки свого комп'ютера, але й інших, якщо вони підключені по локальній мережі і доступ в той каталог, де зберігається потрібна папка, дозволений.