Як зробити коридор. Як зробити красивим коридор фото.

Коридор, окрім сходів, передпокою, а також парадним входом часто залишається без уваги декораторів. А дарма. Але ж ми хочемо, щоб наші кімнати і переходи виглядали бездоганно. Якщо у вас з'явилося бажання зробити в квартирі косметичний ремонт, неодмінно почніть з коридору. Тим більше що він є першим «кордоном» вашої квартири, через який проходять всі гості без винятку. Ось вам на озброєння декілька корисних порад і рекомендацій на тему, як зробити коридор красивим.
Інструкція
1
Якщо у вас вдома висять картини, перевішав хоча б частину з них на стіни в коридорі. Зробіть освітлення у вигляді настінних світильників. Так у вас вийде власна галерея картин. Гості це оцінять.
2
Пофарбуйте стіни в коридорі яким-небудь глибоким і соковитим кольором. Це може бути колір баклажана або тютюново-коричневий відтінок. Коридор від цього зорово не зменшиться, як можна подумати спочатку. Навпаки, смотреться він буде дуже ефектно.
3
Двері, які виходять в коридор, ви можете прикрасити малюнками, аплікаціями і навіть мозаїкою. Крім чисто естетичної, декоративної функції ці орнаменти виконуватимуть функцію практичну, сигналізуючи неосвіченому гостю, де яка кімната. На ванною можна розмістити барвисті фігурки чоловіка і/або жінки, на двері в вашу особисту бібліотеку - висловлювання про книги на латині, на двері в дитячу - фото вашого чада.
4
Консольний столик напівкруглої форми відмінно впишеться в інтер'єр. Будучи прикріпленим до стіни, він зробить лінійне простір приміщення злегка опуклим.
5
Якщо коридор у вас довгий, ви можете його розділити на дві частини за допомогою портьєри. Це візуально зменшить довжину коридору. Підв'яжіть портьєру красивим шнурком, після чого прикріпіть її до стіни.
6
До слова про висвітлення: рекомендується в коридорі використовувати не верхнє світло у вигляді люстр під стелею, а настінні світильники. Повісьте на стіну кілька ламп з відкритим каркасом з металу і прозорими стеклами, які будуть відкидати незвичайний візерунок на стелю і стіни.