Як привітати співробітницю з днем ??народження. поздоровлення співробітниці з днем ??народження.

У більшості організацій прийнято поздоровляти співробітників з Днем народження. Від вас не потрібно великих зусиль, щоб доставити колезі радість у святковий день.
Інструкція
1
Щоб не помилитися з датою, попросіть у відділі кадрів список днів народжень співробітників компанії (або того відділу, де ви працюєте). Встановіть нагадування про ці дати (наприклад, в мобільному телефоні), одне - за кілька днів, інше - безпосередньо в святкову дату.
2
Сплануйте приблизний бюджет на поздоровлення. Обговоріть з колегами можливість збору грошей на подарунки і встановіть посильну для всіх суму. Краще, якщо відразу вдасться зібрати всю необхідну суму на рік. В іншому випадку приступайте до нагадувань про необхідність здавати гроші заздалегідь, щоб люди змогли спланувати свій бюджет.
3
Подбайте про невеликі подарунки. Це можуть бути блокноти, органайзери, оригінальні ручки або кружки. Хорошим сувеніром стане річ, пов'язана безпосередньо з робочою діяльністю - наприклад брелок-манометр - автомеханіку, новий стетоскоп або термометр - лікареві, лазерна указка або набір спеціальних маркерів для дошки - учітелю.Для економії особистого часу подарунки можна купити на всіх одразу - тоді протягом року ви будете позбавлені від необхідності кожного разу відправлятися по магазинах у пошуках відповідного варіанту.
4
Якщо у вашій організації дозволені святкові чаювання, запропонуйте іншим співробітникам взяти участь у його організації. Розподіліть обов'язки - нехай хтось подбає про одноразовому посуді, хтось відправиться за тістечками або тортом, хтось накриє на стіл.
5
За бажанням в день, що передує святковому, затримайтеся з колегами після роботи і прикрасьте робоче місце майбутнього іменинника. Для цього підійдуть квіти, повітряні кулі, серпантин, вітальні плакати власного виготовлення і т.д.Поздравленіе краще намічати на ранок - іменинник отримає позитивний заряд на цілий день. Після того як винуватець торжества буде обдарований усіма бажаючими, нагадайте йому, що після робочого дня його чекає святкове чаювання.