Як намалювати вербу.

Малювання природи - відмінний спосіб розслабитися і заодно розвинути свої творчі здібності. Зображення дерев - досить різноманітний, але при цьому не занадто складний процес.
Інструкція
1
Малювати дерева можна за допомогою будь-яких образотворчих матеріалів: олівців, фарб, пастелі. Багато в чому це залежить від зовнішнього вигляду дерева або ж пори року, в якому воно зображується на картині. Для малювання верби найкраще буде скористатися акварельними фарбами - вони оптимально передадуть обсяг, пишність і водночас легкість розкішної крони цього дерева.
2
Починайте малювати вербу зі ствола. Для цього занурте кисть в коричневу фарбу і першими двома вертикальними мазками позначте контури ствола. Після цього можна його зафарбовувати. Додаючи трохи більше води на папір, ви зможете отримати різноманітні відтінки: від світло-коричневого до майже чорного, тим самим передавши реалістичну фактуру деревної кори.
3
Після цього можна переходити до промальовування гілок. Залежно від виду верби вони можуть бути спрямовані вгору або схилятися до землі. Спробуйте зобразити саме таку, «плакучу» вербу. Для цього з вершини стовбура починайте проводити плавно загинаються до землі лінії. На кінцях вони можуть додатково гілкуватися - щоб це зобразити, візьміть найтоншу пензлик.
4
Листва у верби досить густа. Щоб намалювати її, наберіть на кисть зелену фарбу і притисніть ворс боком на всю довжину. На папері залишиться довгастий слід із загостреним кінчиком. регулюючи силу натиску, можна робити ширші і більш вузькі листи. Покрийте кожну з намальованих гілок листям.
5
Частина листя доведеться зобразити поверх ствола. До цього моменту коричнева фарба вже підсохне, але буде просвічувати крізь зелену. Це дасть ефект прозорості - стовбур дерева як буде просвічувати крізь листя. Якщо вам здається, що ствол вийшов недостатньо реалістичним, можна підсилити його фактурність, провівши тонкі вертикальні лини більш темним відтінком коричневої фарби.