Як привітати з виходом на пенсію.

За спиною довгі трудові роки і колосальний життєвий досвід, ось і настав час приймати поздоровлення з виходом на пенсію. Однак далеко не кожен готовий змиритися з тим, що завтра вже не потрібно поспішати на роботу.
Вам знадобиться
  • -подарок;
  • -торжественная мова;
  • -комп'ютер з інтернетом.
Інструкція
1
Багато новоспечені пенсіонери не відчувають особливої радості з набуттям нового статусу. З'являється відчуття своєї непотрібності, нудьги і самотності. Для інших вихід на пенсію - це нове життя, час реалізації зовсім інших планів. Нарешті можна спокійно з'їздити до численних родичів, повністю присвятити себе внукам або відправитися в кругосвітню подорож. Незалежно від того, яке у людини ставлення до свого нового статусу, привітайте його так, щоб він відчув, що і в цей час життя може бути насиченою та яскравою.
2
Придумайте щось оригінальне і цікаве. Ваше завдання - зробити так, щоб поздоровлення не перетворилося на традиційний захід з банальними урочистими промовами та врученням даремних подарунків. Продумайте сценарій свята. Виберіть ведучих і помічників. Оформіть приміщення, де буде проводитися захід квітами або повітряними кулями, щоб винуватець торжества знову відчув себе, як у дитинстві.
3
Подумайте, запишіть собі промову, в якій ви будете розповідати про те, чим живе людина, коло його інтересів. Буде цікавіше, якщо ви підготуєте комп'ютерну презентацію з фотографіями. Дістаньте цікаві фотознімки, можливо, вам доведеться поговорити з членами сім'ї новоспеченого пенсіонера. На презентації уявіть його не в особі кваліфікованого працівника, а як хорошого діда, батька, чоловіка, дачника або завзятого рибалки. Це дасть можливість колегам зовсім по-іншому поглянути на людину, яку, здавалося, вони знають все життя.
4
Підготуйте вітальну промову (або знайдіть в інтернеті), можна в жартівливій формі. У ній напишіть про те, як ви по-доброму заздрите знайденої свободи пенсіонера, адже це найкращий час помандрувати, пізнати світ, досхочу займатися улюбленим хобі.
5
Не даруйте не потрібних речей, які довгий час будуть припадати пилом у шафі. Якщо людина захоплюється риболовлею, піднесіть йому спінінг, спортом - лижі або велосипед (залежно від виду спорту), все життя мріяв помандрувати - туристичну путівку (впевніться у наявності закордонного паспорта).
6
Попросіть рідню взяти активну участь у привітанні пенсіонера. Допоможіть їм у підготовці, придумайте слова пісні про дорогу людину і музичний супровід до неї. Кожному буде приємно почути іскріння і добрі слова від близьких людей.