Як позбутися конденсату в гаражі.

У гаражі зазвичай коштує автомобіль, мотоцикл або інша техніка, для якої підвищена вологість і конденсат можуть виявитися згубними. Тому як тільки ви помітили на стіні або стелі збираються краплі води, відразу прийміть заходи для осушення і постарайтеся повністю позбавитися від конденсату в гаражі.
Вам знадобиться
  • - утеплюючі матеріали (мінвата, пінополістирол, монтажна піна);
  • - вентилятори;
  • - теплова гармата.
Інструкція
1
Огляньте поверхні і визначте найхолодніші місця - зазвичай на них і збирається конденсат у гаражі (так як їх температура нижче точки роси). Щоб детально побачити всю картину, скористайтеся теплографом для отримання теплової фотографії свого гаража - так ви відразу зможете побачити, звідки до вас приходить холод.
2
Усунете джерело холоду. Якщо причиною є занадто тонка стіна або стеля, утеплите поверхні за допомогою мінвати або пінополістиролу; можна використовувати теплоизолирующую штукатурку або інші матеріали залежно від ваших фінансових можливостей. Законопатьте щілини за допомогою будівельної монтажної піни. Врахуйте, що утеплювати металевий гараж зсередини без зовнішнього покриття нераціонально і неправильно - метал при цьому просто згниє. Тому зовні обшийте його сайдингом або іншим захисним матеріалом.
3
Забезпечте в гаражі хорошу вентиляцію. Якщо у вас при цьому немає вентиляційного отвору, просвердлите або продовбати його в зовнішній стіні, всередину вмонтуйте трубу діаметром 100 мм (за допомогою цементного розчину). Можна домовитися з сусідом зверху чи знизу і через його гараж протягнути трубу на вулицю. У цю трубу встановіть теплову гармату, щоб в гаражі зберігалося тепло, а також вентилятор, щоб свіже повітря ефективно надходив в гараж.
4
Потім забезпечте хорошу витяжку. Для цього зробіть отвір в іншому кінці гаража; при цьому можете розташовувати вентилятори в протилежних стінах або кутах (по діагоналі). Встановіть 3-5 кратну витяжку з таким розрахунком, щоб напору вентилятора вистачало для ваших умов. Налаштуйте вентилятори витяжки та припливу так, щоб забезпечувався оптимальний повітрообмін.
5
Щоб гараж вентилювати не постійно, а періодично (з метою економії електроенергії), встановіть на вентилятори реле часу і налаштуйте їх бажаним чином. Досить буде провітрювати приміщення кілька годин на добу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fbLRXgxmxXA