Як налаштувати переадресацію. інструкція переадресація gmail.

Абсолютно кожен користувач мережі інтернет має електронний ящик. Без нього зараз важко уявити використання всіх можливостей всесвітньої глобальної мережі. Як правило, велика кількість користувачів використовують приблизно одні й ті ж послуги поштових серверів, але перевагу віддають тільки тим, чиї можливості перевищують очікуване. Приміром, електронний ящик від Gmail дозволяє переадресовувати в свій ящик листи інших поштових серверів, на яких ви були зареєстровані.
Вам знадобиться
  • Поштовий сервер Gmail.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і перейдіть на сайт Gmail. Зареєструйтесь та увійдіть в цьому сервісі. Натисніть посилання «Налаштування» для того, щоб перейти до налаштувань поштового аккаунта.
2
У формі «Налаштування» перейдіть на вкладку «Пересилання та POP/IMAP» і натисніть кнопку «Додати адресу пересилання».
3
У вікні «Додавання адреси пересилки» введіть свою електронну адресу, на який необхідно буде пересилати листи, що приходять в Ваш поштовий ящик на Gmail.com.
4
Після цього, на вказану електронну адресу система висилає лист з кодом підтвердження. Це вікно тепер можна закрити за допомогою кнопки "ОК".
5
Увійдіть в електронний ящик. Відкрийте лист, який було отримане від відправника "Команда Gmail" (цей лист надійде з адреси mail-noreply@google.com). Для підтвердження пересилки натисніть на посилання (або скопіюйте її у вікно вашого браузера - натисніть «Enter»).
6
Після цього, відкриється вікно "Підтвердження виконано успішно!". Тепер вашу електронну адресу для автоматичного пересилання на нього вхідної пошти успішно підтверджений.
7
Для того щоб налаштувати інші параметри, а саме параметри пересилання листів, повторіть перший крок нашої інструкції. У формі, що "Налаштування" перейдіть на вкладку «Пересилання та POP/IMAP». Зі списку виберіть те, що потрібно зберігати копії пересилаються листів в папці "Вхідні" поштової скриньки на Gmail.com.