Як заправитися бензином. Як заправляти скутер бензином відео.

Багато власників автомобілів заправляються бензином автоматично, не замислюючись. Однак не всі водії досвідчені, є і початківці, у яких відразу з'являються питання: коли потрібно заправлятися, де найкраще заправляти своє авто, як правильно це зробити?
Інструкція
1
Визначити, що бензин у вашому авто закінчується, можна по миганню сигнальної лампочки, яка знаходиться на покажчиках. У випадку, коли рівень палива близький до нуля, вона починає горіти. Проте краще не доходити до такого крайнього ситуації. Нехай у вас увійде в звичку заїжджати по дорозі на автозаправку, коли стрілка покажчика буде показувати рівень нижче половини бака.
2
Наступне питання, яке у вас може виникнути - де краще заправлятися? Паливо за якістю різниться на різних заправках, тому дізнайтеся у родичів, друзів або знайомих, де заправляються вони. Виберіть дві-три АЗС з успішною репутацією і заправляйтеся, по можливості, тільки на них.
3
Важливо знати, який тип палива потрібен вашому автомобілю: дизельне (солярка) або бензин. Це залежить від того, на що розрахований двигун. Якщо він працює на бензині, ні жодному разі не заправляйте його дизельним паливом (і навпаки). Це може серйозно пошкодити двигун. Щоб дізнатися, яким паливом заправляти машину, ознайомтеся з інструкцією до неї, там повинна бути вказана марка і тип палива.
4
Щоб правильно припаркуватися до бензоколонці, вам потрібно знати, з якого боку кузова автомобіля знаходиться люк бензобака. Під'їжджайте до колонки з того боку, на якій він розташований. Для зручної заправки не ставте машину занадто близько до бензоколонці: залиште між нею і вашим авто таку відстань, щоб ви могли встати між ними.
5
Необхідно пам'ятати, що на АЗС слід виконувати правила пожежної безпеки. По-перше, після зупинки машини заглушити двигун. По-друге, ні в якому разі не курити.
6
Якщо на АЗС є заправник, повідомте йому марку потрібного бензину і кількість літрів (або до повного бака). Потім оплатіть в касі вартість бензину, також вказавши конкретне число літрів або заправку «до повного бака». Обов'язково візьміть чек. Сплативши бензин, не забудьте зі здачі дати оператору АЗС «чайові», особливо, якщо він добре вас обслужив.
7
Якщо ж на АЗС заправників немає, то доведеться заправлятися самостійно. Відкрийте люк бензобака, відкрутіть кришку з його горловини, візьміть паливороздавальний пістолет і вставте його в горловину бензобака. Після цього натисніть на важіль і поставте його на запобіжник. Цифри на колонці будуть показувати вартість і літри. Після заправки потрібної кількості палива бензоколонка сама відключить його подачу, також у разі наповнення повного бензобака подача палива автоматично зупиниться.
8
Після цього якомога обережніше (щоб залишки випливає бензину не облили вас або ваш автомобіль) витягніть заправний пістолет, повісьте його на бензоколонку, закрутіть кришку горловини бензобака і закрийте лючок. Тепер з повним баком і прекрасним настроєм можете вирушати в дорогу.
Заправка автомобіля не бензоколонці не представляє собою нічого складного. Але перший час необхідно навчитися послідовно виконувати всі дії. Зрозуміти, що пора заправитися, вам допоможе світиться значок на приладовій дошці або приблизний розрахунок кілометражу, якщо датчик не працює.
Інструкція
1
Перед першою заправкою ви повинні знати марку використовуваного палива. В даний час використовується дизельне паливо, АІ76, АІ80, АІ95, АІ98. Останні два види палива можуть відрізнятися по виду очистки та містити різні приставки, начебто Еко. Але бензин з присадками завжди стоїть на порядок дорожче звичайного, хоча він і кращого очищення. Якщо для заправки рекомендований певний вид палива, то октанове число знижувати не можна. Це означає, що якщо машина їздить на АИ92, то її можна заправляти АІ95. А ось АІ80 вливати вже не можна, інакше ви отримаєте проблеми з двигуном. Дізнатися, який вид палива використовується на вашому автомобілі, можна відкривши люк бензобака. На внутрішній стороні має бути маркування.
2
Під`їжджати до роздавальної колонці необхідно тією стороною, з якою знаходиться люк бензобака. Для того щоб його відкрити, в салоні автомобіля може знаходитися спеціальний важіль, на якому зображена машина. Його необхідно смикнути. На деяких машинах (Audi, Mercedes) потрібно натиснути на верхню частину люка і він відкриється, після чого необхідно провернути кришку бензобака проти годинникової стрілки. Перед заправкою заглушите двигун автомобіля.
3
Вставте роздатковий пістолет в бензобак. Пройдіть на касу і назвіть оператору номер колонки, вид палива і суму, на яку ви хочете заправитися або кількість необхідних літрів. Натисніть на рукоятку пістолета і бензин повинен почати надходити в бензобак. Ви можете слідкувати за кількістю вступників літрів на табло колонки. Можна не тримати пістолет, а зафіксувати рукоятку на спеціальну «собачку». Після закінчення заправки витягніть пістолет з бензобака і поверніть його на колонку. Кришку бензобака закрутіть за годинниковою стрілкою до фіксації, закрийте лючок.
4
Якщо вам треба заправитися до повного бака, повідомте про це оператору і залиште йому необхідну суму грошей. Як тільки під час заправки бак наповниться до повної позначки, пістолет вимкнеться самостійно. Але ви можете контролювати кількість літрів на табло колонки. Після цього, якщо заправити меншу кількість літрів, ніж ви оплатили, в касі вам повернуть різницю.