Як застосовувати риб'ячий жир.

Риб'ячий жир - це унікальний натуральний продукт, який отримують з печінки тріскових риб. Він багатий вітамінами D і А, а також поліненасиченими жирними кислотами. Препарат незамінний для часто хворіючих дітей і людей, що страждають підвищеною крихкістю кісток і авітамінозом.
Інструкція
1
Ще 15-20 років тому риб'ячий жир продавався виключно в рідкому вигляді, тому багато хто пам'ятає його неприємні запах і смак. Зараз знайти препарат у формі масла досить складно, а капсули вже не викликають у дітей такого відрази. Лікувальний і профілактичний ефект риб'ячого жиру не залежить від форми випуску, тому приймайте його в тому вигляді, в якому вам зручніше.
2
Дітям у віці до року риб'ячий жир призначається для профілактики і лікування рахіту. Зручніше давати його у формі масла. Почніть терапію з 3-5 крапель препарату двічі на день і протягом тижня збільште добову дозу до чайної ложки. Якщо не вдалося купити препарат в масляній формі, давайте малюкові вміст однієї капсули раз на день. Діти у віці 1-6 років не мають такий дефіцит вітаміну D, як немовлята, так як отримують його з їжі. Тому дозування препарату може залишитися тією ж у випадку, якщо у дитини немає клінічних та лабораторних симптомів рахіту. Якщо аналізи вказують на наявність захворювання, дозування риб'ячого жиру може бути збільшена вдвічі.
3
Якщо риб'ячий жир призначений вам в якості засобу від артриту, приймайте його по 1-2 капсули тричі на день. Та ж дозування призначається для профілактики серцево-судинних захворювань.
4
Пийте риб'ячий жир протягом двох-трьох місяців. Після закінчення курсу проконсультуйтеся з лікарем з приводу продовження терапії. Якщо є ознаки передозування вітамінів А і D, лікування повинно бути припинено. Якщо терапія дає бажаний результат і не викликає побічних ефектів, проведіть повторний курс через місяць.
5
Риб'ячий жир у формі масла можна використовувати зовнішньо. Змащуйте їм опіки і довгостроково незагойні рани. Також з масла можна зробити маску для волосся. Втирайте його в шкіру голови раз на тиждень. Протягом місяця стан і зовнішній вигляд волосся покращиться.