Які продукти потрібні для підняття гемоглобіну. Які продукти доповнюю втрату крові.

З метою коригування рівня гемоглобіну в разі його зниження лікарі призначають залізовмісні препарати. Але, якщо вчасно зайнятися дотриманням певних правил харчування, бажаних результатів можна досягти набагато швидше.
Інструкція
1
У списку продуктів, здатних підвищити рівень гемоглобіну, на першому місці знаходяться м'ясні. Наприклад, щоб підтримувати рівень гемоглобіну, досить з'їдати в день по 50 г відвареного яловичого мови. Якщо включити в щоденний раціон трохи яловичої печінки, білого курячого м'яса, м'ясні субпродукти, гемоглобін незабаром обов'язково підвищиться.
2
На другому місці в ряду продуктів, корисних для підвищення кількості червоних кров'яних тілець, знаходяться каші і крупи. Корисно харчуватися гречаною кашею, їсти варену квасолю, сочевицю, толокно або горох.
3
Не варто відмовлятися від овочів і зелені, якщо ви поставили перед собою мету підвищити гемоглобін у крові. Їжте більше молодого печеної картоплі з шкіркою, готуйте салати з буряком, листям кульбаби, бадиллям молодий ріпи, ріпчастою цибулею, зеленню петрушки і шпинатом.
4
Для підвищення гемоглобіну корисно харчуватися червоними й зеленими яблуками, сливами, гранатами, бананами, персиками, абрикосами, хурмою і айвою. Що стосується ягід, варто звернути увагу на чорну смородину, журавлину, суницю чи полуницю, а також чорницю у свіжому або замороженому вигляді.
5
До інших продуктам, багатим залізом, ставляться сушені гриби, сухофрукти, морепродукти, ікра лососевих риб, волоські горіхи і чорний шоколад.
6
Організм швидше засвоїть залізо, якщо поєднувати продукти з його змістом з продуктами, збагаченими вітаміном С. Наприклад, можна гречану кашу запивати апельсиновим соком або пити томатний сік відразу після того, як ви з'їли котлети.
7
Наступний рецепт є одним з кращих для підняття гемоглобіну і для того, щоб забезпечити організм всіма необхідними вітамінами. Змішайте в рівній пропорції родзинки, волоські горіхи, курагу і мед. Використовуючи кавомолку, ретельно перемолу масу. Вживайте в день від 1 до 3 столових ложок отриманої суміші.
8
Не забувайте, що всмоктування заліза з рослинних продуктів складає всього 3-5%, тоді як ця цифра для м'ясних продуктів наближається до 30%. Кращому засвоєнню заліза сприяє прийом вітаміну С і вітаміну В12.