Як упорядкувати приватний будинок. благоустрій в будинку.

Яким би добротним і просторим не був приватний будинок, але якщо він не обладнаний сучасними системами життєзабезпечення, проживання в ньому не може бути абсолютно комфортним. Віддаленість від міських інженерних комунікацій ускладнює благоустрій будинку, але не робить його неможливим. Встановлення автономних інженерних систем дозволяє зробити життя в приватних будинках не менш комфортною, ніж в упорядкованих міських квартирах.
Вам знадобиться
  • - труби і фітинги для водопроводу, опалення та каналізації;
  • - газовий або дизельний котел;
  • - батареї опалення;
  • - водяний погружной насос;
  • - газова або дизельна електростанція;
  • - будівельний інструмент;
  • - цемент;
  • - пісок.
Інструкція
1
Забезпечення будинку електроенергіейПодведіте до будинку електроенергію. Якщо поруч проходить електролінія з напругою 220 В, це не викличе ніяких труднощів. В іншому випадку буде потрібно підведення окремої лінії з установкою під неї опор. Може знадобитися навіть установка трансформаторної підстанції.
2
Якщо підключення до центрального електропостачання неможливо, придбайте газову або дизельну електростанцію необхідної потужності. Сучасні автономні генератори електроенергії забезпечують повністю автоматичний режим роботи з параметрами напруги, ні в чому не поступаються параметрам централізованих електромереж.
3
Пристрій водопроводаЕслі неподалік від будинку проходить центральний водопровід, підключіться до нього. Для цього прокопати траншею від фундаменту будинку до водопровідної труби глибиною близько 1,5 метра. Покладіть в неї пластикові труби, провівши їх під фундаментом будинку в підвальне приміщення. Здійсніть розведення водопровідних труб у будинку. Підключіть трубу до центрального водопроводу і закопайте траншею. Слід мати на увазі, що врізку в центральний водопровід необхідно узгодити з комунальною службою.
4
Якщо центральний водопровід відсутній, викопайте колодязь або пробурити свердловину і опустіть в них водяній погружной насос. Встановіть на горищі будинку утеплений бак для води. Здійсніть розводку від нього водопровідних труб у всі приміщення будинку (кухню, санвузол та ін.). З'єднайте магістраль погружного насоса з баком. Оснастите систему водопостачання керуючої апаратурою, в автоматичному режимі включає або відключає насос в залежності від рівня води в баку.
5
Теплопостачання домаУстановіте в будинку батареї опалення і змонтуйте опалювальний контур з установкою колектора в підвалі будинку. Якщо це можливо, підключіть колектор до центральної опалювальної системи. Якщо можливість скористатися центральним опаленням відсутня, встановіть в підвалі будинку газовий або дизельний котел і підключіть його до опалювального контуру. Забезпечте автоматичний режим роботи котла, оснастивши систему опалення температурними датчиками та виконавчої апаратурою, що включає і відключає пальника залежно від показань термодатчиків.
6
В якості палива для котла використовуйте газ або дизпаливо. Якщо неподалік проходить центральний газопровід, підведіть газ від нього. Якщо газопровід відсутня, використовуйте дизельне паливо. У цьому випадку придбайте бак великої місткості і епізодично заправляйте його дизпаливом. Для опалення будинку можна використовувати і електроенергію, однак газ або дизпаливо обійдуться значно дешевше.
7
В якості альтернативи батарейного опаленню можна влаштувати водяні, кабельні або плівкові теплі підлоги. Вибір конкретної системи слід робити, грунтуючись на порівнянні різних показників - теплових характеристик, капітальних витрат на пристрій, витрат на експлуатацію.
8
Пристрій каналізації Придбайте готовий септик або виготовте його самостійно з бетону - у вигляді двухкамерной ємності прямокутної форми, поглибленої в землю не менше ніж на 1,5 м. Септик повинен розташовуватися на відстані від фундаменту будинку не менше 5 метрів. Влаштуйте систему фільтрації відводяться з септика стічних вод (дренажні труби і траншеї).
9
Встановіть в будинку стояк з пластикової труби Ду не менше ніж 100 мм. Верх стояка повинен проходити в горищне приміщення, низ - в підвал будинку. З'єднайте стояк з септиком відвідної трубою того ж діаметру, що і стояк. Труба повинна мати нахил у бік септика.
10
Підключіть до стояка відвідну трубу від унітазу. Зробіть розводку трубопроводів, відвідних стічні води з кухні, санвузла, ванної кімнати та ін., Звівши їх в єдину колекторну трубу. Підключіть останню до стояка.
Після повсякденної суєти і штовханини запиленого міста буває приємно зануритися в спокійну і приємну атмосферу відпочинку. Одне з рішень - заміський будинок або дача, де у вихідні дні можна віддатися самоти, відпочити і розслабитися. Багато чого, зрозуміло, залежить від вашого вміння упорядкувати свій будинок .
Інструкція
1
На сьогоднішній день на ринку існує безліч пропозицій з продажу збірних будинок іков, які досить легко можна встановити на своїй садовій ділянці за кілька днів. Потрібно лише визначитися, яка площа будинок а вас влаштує, а також скільки в ньому буде кімнат.
2
Але ось річний будинок ик вибраний і встановлений. Щоб ваш заміський будинок ик був затишним, можливо, доведеться чимало попрацювати. Будь-яка господиня прагне творчо підійти до створення комфорту в новому житлі. І найчастіше головним приміщенням в будинок е стане кухня або веранда.
3
Для невеликого літнього будинок а веранда може перетворитися на центральне місце відпочинку і навіть у вітальню. З урахуванням розмірів веранди, в ній можна розташувати обідній стіл, крісла, диванчик. Дуже добре виглядатимуть крісла з легкого матеріалу, наприклад, плетені. Особливий шик - поставити на веранді крісло-гойдалку. Перевага легкої меблів в тому, що її можна без зусиль перенести в сад, щоб милуватися красою навколишньої природи.
4
Зручним є таке розташування веранди, при якому з неї є вхід на кухню. Це дозволить спростити подачу їжі на стіл. Що стосується безпосередньо кухні, то на ній необхідно передбачити плиту, мийку, стіл і холодильник. Це мінімальний набір предметів, що дозволяє готувати їжу. Якщо ви зацікавлені в більш раціональному і економному використанні простору, розташуйте обладнання в такій послідовності: холодильник, мийка, стіл, плита.
5
Упорядкувати спальню в літньому будинок ике можна і при мінімумі необхідних меблів. Дуже зручна розкладна меблі. Це можуть бути диван-ліжко, пара стільців, вбудована шафа, що дозволяє раціонально використовувати простір приміщення. Не завадить і акуратний невеликої туалетний столик.
6
Якщо вам пощастило придбати річний будинок ик з мансардою, її цілком можна використовувати як спальної кімнати. Під сходами зручно помістити невеликий шафка для одягу або ж використовувати такий куточок в якості робочого місця. Ще один варіант використання простору під сходами - обладнати там міні-комору для зберігання господарського начиння і садового інвентаря.
7
Прикінцеві штрихи до створення затишного інтер'єру в літньому будинок е - оформлення кімнат шторами, завісами та іншими вишуканими дрібницями, які здатні створити атмосферу неповторності інтер'єру.
8
Тепер, коли ви упорядкували свій літній будинок , вам залишається влаштуватися в затишному кріслі-гойдалці, розслабитися і трохи помріяти. Час проведений в такому будинок е, залишить найтепліші спогади на цілий рік.