Як почати ремонт в кухні.

Ремонт - це зазвичай щось глобальне і серйозне. Для багатьох людей саме слово звучить лякаюче. З чого починати? Як закінчити всі в максимально короткі терміни і залишитися задоволеним виконаною роботою?
Інструкція
1
Складіть план, за яким ви будете робити ремонт. Важливо заздалегідь продумати, чи буде це повний ремонт, що включає заміну проводки, перестилання підлогового і стельового покриття, облицювання стін, установку нової техніки і меблів, або часткова модернізація кухні.
2
У разі капітального ремонту, підберіть кухонні меблі. Зробити це потрібно до того, як почнете міняти проводку, тому продумавши заздалегідь розташування електричної техніки, ви зможете максимально зручно розмістити розетки. Робоча стіна, особливо якщо вона буде виконана з відмінного від інших стін матеріалу, також повинна бути визначена до початку ремонту приміщення.
3
Намалюйте повний ескіз майбутньої кухні із зазначенням розмірів і розташування меблів. Продумайте, якими матеріалами ви будете облицьовувати стіни, настилати підлогу, як оформите стелю. Закупити все необхідне. Не забувайте, що світлі стіни візуально збільшують простір, а темні - навпаки.
4
Звільніть приміщення від меблів і техніки. Видаліть старі шпалери (або інше покриття), зніміть підлогове покриття.
5
При необхідності заміни електропроводки зверніться до професійних електриків. Вони не тільки здійснять необхідні роботи, підберуть кабелі, порахують навантаження, але й порадять вам оптимальне розташування розеток і вимикачів.
6
Вирівняти стіни за допомогою штукатурки і шпаклівки. Вибирайте для стін вологостійкий миється матеріал - шпалери під фарбування, керамічну плитку і т.д.
7
Стеля на кухні також робіть з вологостійких матеріалів. Для його оформлення використовуйте стельову плитку, шпалери під фарбування або штукатурку. Підійдуть для кухні та натяжні або гипсокартоновиє стелі.
8
Вибираючи підлогове покриття, зверніть увагу на те, що воно повинно володіти високою міцністю і вологостійкістю. Найчастіше в кухонних приміщеннях використовують ламінат, лінолеум або керамічну плитку.
9
Продумайте загальне освітлення кухні і окремо передбачте підсвітку робочої зони, щоб кухонні клопоти в майбутньому доставляли тільки позитивні емоції.
10
Якщо ви хочете заощадити час і сили, найміть робочу бригаду для виконання ремонтних робіт. Однак враховуйте, що це досить дорога послуга.