Як орендувати автомобіль напрокат для весілля.

У сучасній російській традиції торжество одруження розосереджено по різних точках міста. Добиратися від дому нареченої до РАГСу, потім - по красивих місцях для фотографування і до банкетного залу молодятам та їх гостям належить на кортежі, оренда якого становить одну з найважливіших статей весільного бюджету.
Інструкція
1
Порахуйте гостей і визначте попередній маршрут. Можливо, ви захочете присвятити час фотосесії тільки собі і своїй другій половині, в цьому випадку в якості машини молодят можна орендувати звичайний седан представницького класу. А ось для катання в компанії свідків і гостей підійде лімузин. Стандартний Lincoln Towncar оснащений 8 пасажирськими сидіннями, а урочисті авто на базі позашляховика Hummer вміщають до 25 чоловік. Якщо передбачається більше число гостей, можна орендувати два лімузина або декілька машин однієї марки - такий кортеж буде виглядати стильно.
2
Виберіть за рекомендацією знайомих або за відгуками в інтернеті кілька агентств, які надають послуги оренди автомобілів сподобалася вам марки. У хорошій компанії гараж або стоянка авто розташовані в безпосередній близькості від офісу. Попередньо повідомте по телефону, яка машина вас цікавить, щоб менеджер міг запросити вас в той день, коли авто буде не на виїзді.
3
Оцініть зовнішній вигляд і салон обраного лімузина або седана. Його оснащення має відповідати заявленому опису (музика, світлові ефекти, наявність бару). По можливості познайомтеся з водієм обраної машини (як правило, конкретне авто закріплено за своїм водієм): чемність і уважність цієї людини буде не зайвою в хвилюючий день одруження.
4
Якщо вас влаштувало стан машини і фінансові умови оренди (як правило, це не менше 4 годин на вихідний день), складіть договір. У паперах повинен бути прописаний реєстраційний номер, а не просто марка, автомобіля. Простежте, щоб у договорі був пункт про дії агентства в непередбаченій ситуації з машиною (поломка, ДТП): надання заміни або повернення коштів. Ймовірність такого повороту подій невисока, але про всяк випадок потрібно пам'ятати, щоб за пару днів до весілля в високий сезон краще погодитися на другий лімузин, ніж їхати в ЗАГС на перекладних.
5
Більшість контор вважають за краще відразу отримувати 100% оплати своїх послуг. Майже завжди прикраса автомобілів входить у вартість. Менеджер повинен дати вам номер мобільного водія - саме з ним ви будете зв'язуватися безпосереднього напередодні весілля. Здзвонитеся за тиждень, щоб уточнити маршрут, а потім увечері перед торжеством.
Зверніть увагу
Практично всі постачальники послуг оренди автомобілів забороняють відкривати шампанське, вживати продукти харчування, курити безпосередньо в салоні автомобіля. За порушення передбачений солідний штраф. Поставтеся шанобливо до умов оренди - це допомагає зберігати урочисті автомобілі в ідеальному стані. А є, курити і відкорковувати пляшки можна і під час зупинок.