Як записати дріб.

Напевно кожна людина, будучи студентом, хоча б раз в житті, писав реферат. Студенти, які пишуть реферати на теми, пов'язані з математичним аналізом, швидше за все, стикалися проблемою додавання формул і дрібних чисел в текстовому редакторі. В пакеті програм Microsoft Office є об'єкти під назвою «Microsoft Equation», які дозволяють скласти математичний вираз будь-якої складності.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word 2007.
Інструкція
1
В основному меню перейдіть до вкладки «Вставка», далі виберіть групу «Символи» (група знаходиться в крайній правій частині) - натисніть пункт «Формула».
2
Перед вами з'явиться список, що випадає, виберіть пункт «Вставити нову формулу» (його знаходження внизу списку) - активуємо його натисканням.
3
Внаслідок цих дій, в редагований нами документ тепер додається місце для створення додаткової формули.
4
В основному меню перед вами відкривається вкладка «Конструктор». В групі «Структури» натисніть пункт «Дріб», в якому необхідно вибрати потрібний пункт зі списку з назвою «Вертикальна проста дріб».
5
Після виконання попереднього кроку і додавання в документ спеціального місця для створення формули, є можливість вставляти шаблон для вертикальної дроби. Для цього натисніть на квадратик, який знаходиться в чисельнику дробу і додаємо в нього вираз, який знаходиться в чисельнику вашої першої дробу. Після всіх цих дій натискаємо на квадратик, який знаходиться в знаменнику дробу, і додаємо в нього вираз, що знаходиться в знаменнику першого дробу.
6
Створивши першого дробу, яка була успішно додана в документ, натисніть праворуч від неї і додайте знак "+".