Як дізнатися залізничне розклад.

Один з найбільш затребуваних видів транспорту в Росії - це залізниця. Незважаючи на появу більш сучасних і комфортабельних способів переміщення, завдяки хорошій розгалуженості і гнучкій ціновій політиці залізничний транспорт користується заслуженою популярністю. Перш ніж планувати подорож, необхідно дізнатися залізничне розклад, щоб не помилитися з вибором поїзда.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету;
  • - телефон;
  • - поїздка на вокзал.
Інструкція
1
Якщо залізничний вокзал розташовується недалеко від вашого будинку, поїдьте і подивіться розклад. Ви побачите великі таблиці із зазначенням поїздів, часу і дати відправлення і прибуття в різні пункти. Щоб зрозуміти, на які станції приходить поїзд, вивчіть схеми руху поїздів. Якщо у вас виникнуть питання, зверніться до довідкової служби або сервісний центр вокзалу, вони зобов'язані вам допомогти і все роз'яснити.
2
Зателефонуйте в довідкову службу вокзалу або по телефону єдиного інформаційного центру (його номер 8 800 775 00 00) і дізнайтеся залізничний розклад. Врахуйте, що інформація за телефоном просто фізично не може бути повною і розгорнутою, тому постарайтеся максимально конкретно сформулювати свої питання. Якщо ви вибрали поїзд, відразу ж поцікавтеся наявністю квитків.
3
Зайдіть на офіційний сайт Російських залізниць (РЖД) http://rzd.ru/і подивіться розклад поїздів онлайн. Для цього в лівому верхньому кутку введіть пункти призначення та відправлення або натисніть кнопку «Розклад, наявність місць, вартість квитків». Перед вами з'явиться віконце, введіть назви станцій і передбачувану дату від'їзду (якщо ви не вкажіть дату, пошук видасть вам поїзда, що виходять сьогодні).
4
Натисніть кнопку «Розклад», щоб дізнатися всі поїзди, які пропонує РЖД. Уважно вивчіть представлене вашій увазі розклад, в ньому вказані номери поїздів, назви, час стоянки на станції відправлення та прибуття, час у дорозі, і, звичайно, час відправлення і прибуття. Врахуйте, що час вказано московське.
5
Натиснувши на назву будь-якого поїзда, ви дізнаєтеся, в який час він приходить на станції і яке буде час зупинки. Щоб дізнатися наявність квитків та їх вартість, поставте галочку перед номером поїзда і натисніть кнопку «продовжити». Ви отримаєте детальну інформацію про класі обслуговування і номері вагона, про наявність верхніх, бічних, нижніх полиць із зазначенням всіх цін.
6
Дізнатися розклад поїздів можна не тільки на офіційному сайті, а й на будь-якому сайті, що займаються продажем ж/д квитків.