Як отримати візу в Угорщину.

Угорщина входить до складу Шенгенської зони, тому для отримання візи в цю країну необхідно пройти ту ж процедуру, що і при отриманні візи, наприклад, в Естонію чи Іспанію. Запис на співбесіду здійснюється в режимі онлайн.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш закордонний паспорт діє як мінімум шість місяців після передбачуваної дати від'їзду з Угорщини. Прикладіть до загального пакету документів старий закордонний паспорт.
2
Зніміть копії першої сторінки внутрішнього російського паспорта (ту, на яких розташована фотографія і місце отримання документа) та сторінки з пропискою.
3
Зробіть кольорову фотографію на світлому фоні розміром 3,5 на 4,5. Зверніть увагу, що не приймаються фотографії в овалі, з куточками або на темному тлі.
4
Заповніть заяву на отримання шенгенської візи. Поставте підпис в питанні 37 і на останній сторінці. Пам'ятайте, що анкета заповнюється англійською або угорською мовою. Форму заяви можна завантажити на сайті Посольства Угорщини.
5
Оформіть на місці роботи довідку із зазначенням вашої посади, дати прийому на роботу, місячного окладу і збереження робочого місця на період відпустки. Зверніть увагу на те, що довідка повинна бути роздрукована на бланку організації і завірена печаткою. Іншим документом, що свідчить про вашу фінансову спроможність, може бути виписка з банківського рахунку (не пізніше місячної давнини) або дорожні чеки з розрахунку 50 євро на кожен день перебування.
6
Забронюйте готель на весь період перебування В Угорщині. Попросіть представників готелю прислати вам лист бронювання з підписом і печаткою по факсу або електронною поштою.
7
Придбайте залізничні або авіаквитки. Зніміть з них копії і прикладіть до загального пакету документів. У разі замовлення квитків на літак через інтернет, роздрукуйте маршрут-квитанції або електронні квитки.
8
Зверніться в страхову компанію і придбайте поліс медичного страхування виїжджаючих за кордон на весь період перебування в Шенгенській зоні. Мінімальна страхова сума поліса повинна становити 30 000 євро.
9
Запишіться на співбесіду в Консульський відділ Посольства Угорщини в режимі онлайн або по телефону 495-641-75-00. Сплатіть візовий збір і надайте співробітнику відділу повний пакет документів.