Як звести фінгал.

Через слаборозвиненою підшкірної жирової клітковини в області навколо очей найменший удар може проявитися синцем і утворенням синця, ще відомого як фінгал. Але щоб він якомога менше «красувався» на обличчі, краще почати його лікування з перших хвилин освіти.
Вам знадобиться
  • - холод;
  • - натуральні засоби для примочок;
  • - гель «Бодяга».
Інструкція
1
При ударі в область ока прикладіть на місце забитого холодний металевий предмет або пляшку з холодною водою або льодом. За рахунок звуження кровоносних судин поширення крововиливу істотно зменшиться. Але оскільки наслідків удару рідко вдається уникнути, продовжуйте вживати заходів по усуненню синяка.
2
Кілька разів на день прикладайте до синців під оком протизапальні примочки з сирої картоплі або нарізані його скибочки. Тримайте їх протягом 40-60 хвилин і постійно міняйте. Картопля добре знімає запалення і відновлює шкіру, а крім цього зміцнює судини. Чергуйте картопляні примочки з компресами з капусти, алое, ромашки, яблучного оцту (розведеного водою), пакетиків зеленого чаю і кашки із соєвого борошна.
3
Для усунення синяка застосовуйте примочки з відварів трав - рути запашної, кропиви, а також використовуйте свіжі соки рослин - листа подорожника або калюжниці болотної. Для зміцнення та відновлення судин пропийте вітамін К і С (краще в складі полівітамінів), а також настій кропиви.
4
Для розсмоктування синяка під оком 3-5 разів на день змащуйте його гелем «Бодяга». Його без зусиль можна придбати в будь-якій аптеці. Він підсилює кровопостачання тканин і за рахунок цього відновлення відбувається набагато швидше. Цим засобом можна позбутися синця за 3-5 днів. Але оскільки бодяга викликає відчуття печіння і може привести до подразнення шкіри, не наносите гель на тривалий час (більше 20 хвилин), а краще використовуйте частими і короткими процедурами. Змивайте гель теплою водою, після чого зробіть невелику перерву і нанесіть інший засіб від синяка. Так чергуйте їх протягом всього дня.
5
Крім бодяги використовуйте аналогічні аптечні креми і гелі, здатні відновлювати кровоносні судини і усувати синяк. Або зробіть самостійно засіб з препаратів - «Гірудоіда» і «Троксевазин». Змішайте в рівних кількостях і 3 рази на день змащуйте їм синець на обличчі.