Як включити сенсор в ноутбуці. Як включить сенсерную панель на ноутбуці.

Сучасні мобільні комп'ютери оснащені спеціальним сенсором (touchpad). Це пристрій є аналогом комп'ютерної миші. Сенсор можна використовувати в тих ситуаціях, коли немає потрібної поверхні для нормальної роботи миші.
Вам знадобиться
  • - Доступ в інтернет;
  • - Sam Drivers.
Інструкція
1
Проблема в тому, що деякі операційні системи не містять драйверів для правильної роботи сенсорної панелі. В таких випадках необхідно самостійно знайти і інсталювати потрібні файли. Скористайтеся доступом в інтернет і відвідайте офіційний сайт компанії, що розробила даний ноутбук. Відкрийте розділ "Драйвери або« Програмне забезпечення.
2
Скачайте комплекти файлів, призначені для правильної роботи сенсорної панелі. Якщо вони відсутні на сайті, то використовуйте драйвери для материнської плати. Зазвичай вони містять необхідні вам файли. Відкрийте диспетчер пристроїв і перейдіть в меню «Миші та інші вказівні пристрої. Відкрийте меню додаткових дій, клікнувши правою кнопкою миші по назві сенсорної панелі.
3
Виберіть пункт "Оновити драйвери. Вкажіть папку, в яку були збережені викачані з сайту файли. Дочекайтеся визначення та інсталяції потрібних драйверів. Налаштуйте параметри роботи сенсорної панелі. Зазвичай рекомендують встановити оптимальні значення тиску і швидкість пересування покажчика. Деякі програми автоматично відключають сенсорну панель при підключенні комп'ютерної миші. Вимкніть її, якщо вона не є необхідною.
4
Скачайте програму Sam Drivers, якщо ви не змогли знайди вас файли. Запустіть файл runthis.exe і перейдіть в меню Driver Install Assistance. Дочекайтеся завершення збору інформації про підключені пристроях.
5
Виділіть пункт Touchpad галочкою та натисніть кнопку «Встановити. У розгорнулося меню виберіть параметр «Звичайна установка. Перезавантажте комп'ютер, якщо сенсорна панель не запрацювала після інсталяції необхідних файлів.
Корисна порада
Використовуйте диски, що поставляються в комплекті з ноутбуком, для первинної установки необхідних драйверів.