Як увійти меню в d-link.

D-Link - це Тайванська компанія, яка з 1986 року виробляє різне мережеве та телекомунікаційне обладнання. Найбільш широко вона відома своїми роутерами і модемами, використовуваними в домашніх і офісних локальних мережах. Меню (точніше - панель управління) такими пристроями сучасних версій не відкривається запуском будь-якої програми, встановленої в комп'ютері, а кожен раз завантажується з підключеного пристрою.
Інструкція
1
Перевірте, що мережевий пристрій, меню якого вас цікавить, працює і підключено до локальної мережі або безпосередньо до вашого комп'ютера.
2
Запустіть будь-який з браузерів, встановлених у вашій операційній системі. Візуалізація панелі управління роутера D-Link реалізована з використанням мови розмітки гіпертексту, а бачити настройки і працювати з ними ви будете так само, як з «адмінкой» якого-небудь інтернет-сайту.
3
Наберіть в адресному рядку браузера мережевий IP-адреса панелі управління - 192.168.1.253. Потім натисніть клавішу Enter, і в вікно браузера завантажиться форма авторизації панелі управління D-Link. Вона складається з трьох полів (для введення логіна, пароля і капчи), кнопки відправки даних, автоматично оновлюваної при кожному завантаженні сторінки картинки і кнопки для її примусового оновлення. «Капча» - це набір цифр і букв латинського алфавіту, який зображений на сгенерированном зображенні і призначений для захисту від скриптів злому.
4
Введіть логін і пароль у відповідні поля форми. Якщо це ваш перший вхід в панель управління, то використовуйте заводське значення логіна за замовчуванням (admin), а поле для пароля залиште порожнім. У третьому полі вписати ту послідовність символів, яку бачите на картинці. Якщо ідентифікувати якійсь із зображених знаків неможливо, то клікніть кнопку Regenerate і вам буде пред'явлений інший набір. Потім натисніть кнопку з написом Log In - введені дані будуть відправлені керуючої програмі пристрої, яка перевірить їх правильність і завантажить у вікно браузера панель управління.
5
Якщо відправлені дані помилкові, то програма знову завантажить цю ж сторінку, додавши повідомлення про помилку. Спробуйте авторизуватися ще раз. Якщо ви вже встановлювали якийсь пароль і міняли логін, а тепер не можете його згадати, то можна скинути їх і повернутися до заводських установок. Для цього натисніть кнопку Reset на корпусі пристрою D-Link. Ця операція потенційно небезпечна тим, що скинуті будуть не тільки логін з паролем, а й усі інші установки, включаючи забезпечують працездатність мережі.