Як відновити ni mh акумулятор. схема індикатора розрядки акумулятора з 4v.

NiMh елементи широко розрекламовані, як володіють високою енергоємністю і не бояться холоду. Але, на жаль, дані елементи мають пам'яттю, і їх ємність падає з кожною зарядкою. Якісні зарядні можуть цьому запобігти, але їх дуже важко знайти. Тому періодично проводите тренування акумуляторів.
Вам знадобиться
  • - зарядний пристрій;
  • - лампочки;
  • - навички роботи з електротехнікою.
Інструкція
1
Виконайте тренування NiMh-елементів, яка полягає в проведенні декількох (від одного до трьох) циклів повної розрядки і зарядки акумуляторів. Розрядку зробіть до зниження напруги на елементі до 1В. Розряджайте елементи індивідуально. Справа в тому, що може бути різною здатність приймати заряд у кожного акумулятора. Це посилюється в момент зарядки без тренування.
2
Виконайте розрядку в спеціальному пристрої, який може виконати її індивідуально для кожного акумулятора. Якщо в ньому немає індикатора контролю напруги, стежте за яскравістю лампочки і виконуйте розрядку до помітного її зниження. Засічіть час горіння лампочки, щоб визначити ємність акумулятора.
3
Скористайтеся формулою, в якій ємність дорівнює добутку струму розрядки і часу розрядки. Відповідно, якщо у вас акумулятор ємністю 2500 мА, здатний віддати в навантаження струм 0,75А за 3,3 години. Якщо в результаті розрядки час менше, то і залишкова ємність менше. При зниженні ємності, необхідної вам, продовжуйте тренування акумулятора.
4
Виконайте розрядку елементів за допомогою пристрою, зробленого за схемою http://www.electrosad.ru/Sovet/imagesSovet/NiMH4.png". Сконструювати його можна на основі старого зарядного пристрою. Тільки лампочок в ньому чотири. У разі, якщо у лампочки ток розрядки дорівнює акумулятору або менший, використовуйте її як навантаження і індикатор. В інших випадках вона є тільки індикатором при відновленні акумулятора.
5
Встановіть величину резистора, щоб загальний опір було близько 1,6 Ом. Не можна замінювати лампочку светодиодом. Приміром, ви можете взяти Криптонова лампочку з кишенькового ліхтаря на 2,4В. Після повної розрядки кожного акумулятора виконайте його зарядку. Для двох акумуляторів з напругою 1,2 В виконайте зарядку з напругою не більше 5-6 В. Тривалість початкової форсованої зарядки становить зазвичай від однієї до десяти хвилин.
Багатьом автолюбителям знайома ситуація, коли всього лише за день простою машину неможливо завести. Акумулятор повністю розряджається за добу, хоча його заряджали достатній час від мережі. Діагноз очевидний - в батареї впала щільність електроліту.
Вам знадобиться
  • Груша, ареометр, електроліт, дистильована вода, мірний стакан, дриль, паяльник.
Інструкція
1
Реанімувати акумулятор слід починати з виміру ареометром щільності електроліту, в кожній з банок акумулятора. Якщо щільність нормі, показники знаходяться в межах від 1,25 до 1,29. В південних районах ці цифри можуть бути трохи нижче, а для півночі - більше. Також, варто звернути увагу на той факт, що розкид показань в секціях акумулятора, не повинен перевищувати величини 0,01.
2
Коли щільність електроліту на рівні 1,18-1,20, то можна обійтися рядовим доливом в акумулятор електроліту щільністю 1,27. Робиться це в такий спосіб: - відкачують значну кількість електроліт з однієї банки за допомогою «груші»; - заміряють об'єм і доливають свіжий електроліт в половину від викаченной обсягу; - акумулятор розгойдують з боку в бік, що б рідина перемішалася, і заміряють щільність; - якщо показники не підвищилися до потрібного значення, доливають ще електроліту, але не більше чверті від викаченной обсягу. Надалі, при доливаючи, обсяг зменшують удвічі; - коли в банку досягається необхідна щільність електроліту, доливають дистильованою водою до необхідного рівня.
3
Якщо виміри показують, що щільність впала нижче 1,18, то долив нового електроліту, не допоможе. Необхідна акумуляторна кислота, так як її щільність на багато вище. Діяти потрібно так само, як і з електролітом, але можливо процедуру доведеться проводити не один раз, так як щільність може не досягти потрібних показників після першого етапу.
4
Якщо справи зовсім кепські, можна повністю замінити електроліт в акумуляторі. Для цього необхідно: - відкачати максимально великий обсяг електроліту за допомогою все тієї ж «груші»; - герметично закрити всі отвори в банках акумулятора; - повернути батарею на бік і просвердлити в днище акумулятора отвори. Свердло краще вибрати на 3-3,5. Отвори висверліваются в кожній банці, попередньо викачуючи з неї електроліт; - потім промити внутрішні відсіки акумулятора дистильованою водою і запаює просвердлені отвори кислотостойкой пластмасою. Можна використовувати пробки від інших акумуляторів; - залити свіжий електроліт.