Як вибрати інтерактивну дошку.

Інтерактивна дошка - це електронний пристрій, що об'єднує в собі функції монітора, дисплея для проведення презентацій і маркерні дошки. Розрізняють декілька типів інтерактивних дошок, кожен з яких призначений для виконання певних завдань.
Інструкція
1
При виборі інтерактивної дошки необхідно звернути увагу на безліч параметрів. Почніть з самого простого - з вибору габаритів інтерактивної дошки. Якщо ви не плануєте встановлювати дошку в порівняно великі приміщення, то ширина її не повинна перевищувати 200 см. Врахуйте, що для нормального сприйняття інформації з дошки, її ширина повинна бути більше 170 см.
2
Висоту дошки краще підбирати під конкретного користувача. Зазвичай вони інтерактивні дошки встановлюються на висоті 70-80 см від підлоги. Якщо висота устаткування перевищуватиме 100 см, то використовувати її верхню область буде вельми скрутно. Один метр - це рекомендована висота дошки.
3
Виберіть робочу поверхню (покриття) інтерактивної дошки. Найкращими показниками володіє емальоване покриття. Цей тип дуже зручний у використанні і порівняно міцний, що є важливим фактором при експлуатації такого пристрою. Якщо ви хочете трохи заощадити, то придбайте інтерактивну дошку з пластиковою поверхнею. Покриття з полімерних матеріалів є найдешевшим, але воно вимагає дуже дбайливої експлуатації. В громадських місцях його краще не використовувати.
4
Визначте можливості роботи з інтерактивною дошкою. В даному випадку мається на увазі набір інструментів і підручних засобів, які можуть бути використані для введення інформації. Найкращий варіант - це дошки з резистивной матрицею. Для роботи з ними можна використовувати палець або будь-який інший предмет. Дошки з даним типом матриці, як правило, порівняно дорогі.
5
Використання ультразвукового маркера змусить вас періодично замінювати його наконечники. Для експлуатації маркерів з вбудованою камерою необхідно періодично замінювати елементи живлення. Це один з оптимальних варіантів. Краще всього використовувати індукційні маркери. Вони не вимагають заміни окремих елементів, а дошки, що працюють з даним типом пристроїв введення, коштують відносно дешево.