Як вивести прусаків. прусаки в квартирі Як позбутися.

Таргани - це не тільки мерзенні істоти, а й переносники всілякої зарази. Вони доставляють людям безліч неприємностей. Виведення прусаків - заняття не з легких, особливо якщо оселилися вони в квартирі багатоповерхового будинку, оснащеного системою вентиляційних каналів, по яких ці неприємні істоти безладно пересуваються з одного житла в інше. Боротьба з прусаками зажадає від вас неймовірних зусиль і терпіння.
Вам знадобиться
  • - аерозолі, гелі, пастки для тарганів;
  • - нашатирний спирт;
  • - варене яйце, варена картопля, борна кислота.
Інструкція
1
Вивести прусаків можна за допомогою спеціального гелю, до якого додається детальна інструкція по застосуванню. Наносять його, як правило, краплями на відстані 10 сантиметрів один від одного по всьому периметру приміщення. При використанні цього гелю результат ви побачите вже через кілька днів.
2
Існують також і пастки для тарганів. Вони являють собою маленькі коробочки з отруйними речовинами усередині. У кожній такій пастці є невеликі отвори, в які безперешкодно проникають прусаки і ласують отрутою. Потім заражені комахи приносять отрута своїм колегам по шкідництва, тим самим заражаючи і їх. Прикріпити таку пастку ви можете в будь-якому місці вашого будинку, завдяки липучці на її підставі.
3
Спробуйте вивести прусаків за допомогою спеціальних аерозолів. Розприскайте отруйна речовина в улюблених місцях тарганів: по кутах, щілинах, плінтусів, одвірки, і чекайте загибелі шкідників. Якщо у вашому будинку є маленькі діти і домашні тварини, цей спосіб боротьби для вас не підходить. За таким же принципом позбавлення від тарганів працюють і отруйні крейда.
4
Дуже бояться таргани запаху нашатирного спирту. Тому час від часу додавайте кілька крапель цієї речовини в воду, якої миєте підлогу.
5
Спробуйте вивести прусаків за допомогою одного ефективного народного засобу. Змішайте три інгредієнта: варені яйця, дрібно нарізаний варену картоплю і борну кислоту. Скачайте з отриманої суміші невеликі кульки і розкладіть їх в улюблені місця проживання тарганів. Навіть простий дотик вусиками до отруйного кульці прирече таргана на зараження. А з'явившись в гнізді, він передасть заразу і всім своїм побратимам. Не поспішайте прибирати отруту, залиште її на той випадок, якщо прусаки знову вирішать оселитися у вашому домі.