Як пити амінокапронову кислоту.

Амінокапронова кислота застосовується у вигляді розчину для ін'єкцій та порошку для приготування розчину. Призначити препарат, способи прийому і дози може тільки лікар, відпустка з аптек проводиться за рецептом. Кислота надає кровоспинну дію.
Інструкція
1
Амінокапронову кислоту призначають після хірургічних втручань на легенях, підшлунковій і щитовидній залозі, простаті, при передчасне відшарування плаценти, при затримці в матці мертвого плоду, при операції на мозку, при гострих панкреатитах, захворюваннях печінки і у всіх випадках присутності обширного кровотечі.
2
Також кислоту призначають при носових кровотечах, після абортів, при анемії, пов'язаної з дефіцитом вітаміну В12.
3
Застосовуйте препарат виключно за призначенням лікаря і строго в рекомендованих дозах. Зазвичай призначають 0,1 г кислоти на 1 кг маси тіла. Прийом проводите кожні 4 години. Максимальна добова доза становить 15 г. Порошок ретельно розчиняйте в склянці води і застосовуйте після їжі.
4
Іноді аминокапроновая кислота призначається дітям при важких алергіях нез'ясованого генезу, при гострому або хронічному панкреатиті. Якщо вашій дитині призначили препарат, суворо дотримуйтесь рекомендацій лікаря і давайте його в строго рекомендованих дозах.
5
Якщо у вас значна крововтрата, і кров не вдається зупинити ніякими способами, то вам призначати аминокапроновую кислоту в ін'єкціях. Розчин будуть вводити крапельно внутрішньовенно зі швидкістю 60 крапель на хвилину. Протягом першої години після операції вводять 5 г кислоти, потім по 1 г на годину до повної зупинки кровотечі. При введенні розчину кислоти будуть додатково вводити розчин глюкози і при необхідності - протишокові препарати.
6
При застосуванні кислоти можлива сильна діарея, запаморочення, спазм бронхів, нудота, блювота. Якщо вам призначили препарат для амбулаторного застосування, про всі побічні ефекти повідомте лікаря. Вам призначать нижчу дозу або скасують препарат.
7
Амінокапронова кислота строго протипоказана при схильності до тромбозу, при варикозі, при схильності до емболіям, при захворюваннях нирок з порушеннями функції.