Як приховати прищі.

Прищі - це справжня проблема, особливо для ніжного жіночого личка, від якої, як правило, страждають люди підліткового віку. Крім почуття дискомфорту, прищі і вугрі можуть привести до появи на шкірі слідів, які видалити не так-то просто. З цією напастю можна впоратися за допомогою правильного догляду за шкірою, а також косметики, підібраною з розумом. Перше запобіжить появі нових прищів, а друге - замаскує вже наявні.
Інструкція
1
Прищик, раптово з'явився на обличчі, може зіпсувати не тільки настрій, але і можливий похід на світський захід. Подбайте про своє обличчя, щоб позбутися від цих набридливих і настільки небажаних елементів вашого милого личка. Але поки проблема має місце, спробуйте приховати присутність прищів на своїй шкірі.
2
Очистіть своє обличчя. Так ви позбавитеся від відмерлих клітин шкірного покриву, очистіть забиті пори і попередьте поява нових прищиків. Використовуйте для цього м'який скраб, який не буде дряпати шкіру. А це означає, що такий скраб не викличе роздратування прищів і не призведе до їх запалення. А запалені прищі стають на шкірі дуже помітними. Ви можете скористатися також очищує гелем з ефектом відлущування.
3
Протріть обличчя тоніком, щоб прибрати залишки бруду і жирів. Тонік добре очистить шкіру і дасть їй дихати вільно.
4
Шкіру потім слід зволожити відповідним засобом, щоб додати їй додаткову пружність і гладкість. Якщо ви маєте проблемну шкіру, зверніться до дерматолога за порадою щодо того, який зволожуючий крем краще використовувати. Купіть спеціальний засіб для проблемної шкіри, знищує бактерії, які провокують появу вугрів і прищів (також порадившись з дерматологом).
5
Після такої підготовки можна наносити макіяж. Щоб замаскувати прищі, скористайтеся хорошим коректором (консилером), який можна купити практично в будь-якому косметичному відділі. Замазуйте цим коректором тільки проблемні місця.
6
Самі гарні коректори мають, як правило, зеленуватий або жовтуватий відтінок. Чому? Та тому що ці кольори найкраще маскують прищі. Також подивіться на склад: якісні коректори не містять масла.
7
Потім нанесіть поверх коректора тональну основу (вона також не повинна включати в свій склад масло). Це буде останній штрих в процесі маскування прищів і облагородження шкіри. Перед сном обов'язково очищайте шкіру, щоб вночі вона могла дихати вільно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1k_wsjsXi5Q