Як вибрати стрижку жінці.

Вибір стрижки - досить непросте завдання для жінки. Адже саме від неї багато в чому залежить загальне враження оточуючих про зовнішність дами. Правильно вибрана і виконана стрижка здатна підкреслити достоїнства і приховати недоліки жіночого обличчя.
Інструкція
1
Якщо ви щаслива володарка овальної форми обличчя, що вважається ідеальною, вам підійде абсолютно будь-яка стрижка.
2
Жінкам із круглим обличчям краще вибрати стрижку, контур якої розширюється догори від рівня вух. Волосся на верхній частині голови бажано підняти, залишивши з боків лише невелика кількість пасом. Спробуйте створити асиметричний силует за допомогою косою чубчика, косого проділу, зачесаного набік волосся.
3
Ассиметрічниє стрижки краще вибирати і представницям прекрасної статі з квадратною формою обличчя. Їм варто віддати перевагу зачіскам з піднятою вгору лінією чола, а також хвилястим волоссям, косим проділах і стрижкам, залишає вуха напіввідкритими. А от від довгою густою чубчика таким жінкам краще відмовитися.
4
Якщо у вас трикутне обличчя, виберіть таку стрижку, щоб її найширша частина розташовувалася на рівні мочок або середини вух. Прекрасним рішенням для вас буде стрижка з довгою прямий або косою чубчиком і локонами на маківці голови. А ось стрижки з короткими чубчиками вам строго протипоказані.
5
Власницям прямокутного обличчя краще вибрати стрижку, що закриває вуха і обрамляє обличчя пасмами волосся. Зорово вкоротити обличчя допоможе густа чубчик до брів. Відмовтеся від стрижок з вертикальними лініями, а також від довгого прямого волосся.
6
Вибираючи стрижку, не тільки враховуйте форму свого обличчя, але і беріть до уваги її особливості. Якщо у вас довгий ніс, виберіть пишну стрижку з довгою пишною чубчиком. Дамам з кирпатим носом краще зачесати волосся назад. Власниці маленького носика можуть сміливо вибирати стрижку з маленькими локонами без чубчика.
7
Враховуйте при виборі стрижки і якість вашого волосся. Жінкам з неслухняними волоссям краще вибрати подовжену стрижку. Власницям дуже тонких волосся ідеально підходять об'ємні стрижки з філірованнимі пасмами. Якщо ваше волосся товсті і пружні, віддайте перевагу рівним класичним стрижкам і відмовтеся від філіровкі.
Гарну зачіску можна зробити самостійно - важливо лише правильно підібрати стрижку. Щоб не помилитися, оцініть якість свого волосся, власний спосіб життя і стиль. Не соромтеся звернутися до фахівця - іноді саме стиліст допомагає прийняти вірне рішення.
Інструкція
1
Вибір зачіски залежить від того, які у вас волосся. Занадто рідкісні і м'які пасма або копиця пружних завитків можуть сильно обмежити фасони можливих стрижок. Враховуйте і тип особи. Для округлих осіб варто віддати перевагу зачіски з м'якими хвилями або короткими ступенями, подовженому підійде градуйовані каре з чубчиком, а квадратному - витончені укладання з боковим проділом і відкритою ззаду шиєю.
2
Правильно підібрана зачіска може приховати деякі недоліки вашої зовнішності. Наприклад, пишне напівдовга каре прикриє відстовбурчені вуха, густа чубчик приховає зморшки на лобі, а градуйовані пасма з боків особи відвернуть увагу від недосконалого овалу і «поплив» лінії підборіддя.
3
Вирішіть, скільки часу ви готові витрачати на щоденну укладку. Жінкам, звиклим збиратися за чверть години, навряд чи сподобається щоранку робити зачіску по 40-60 хвилин. Можливо, для нової укладки вам знадобляться спеціальні пристосування - фен з дифузором, плойки, термощіпци для випрямлення волосся. Подумайте, чи вмієте ви ними користуватися.
4
Врахуйте, що деякі зачіски вимагають частої корекції. Наприклад, дуже коротка графічна стрижка потребує оновлення кожні три тижні - точна дата походу в салон залежить від того, як швидко ростуть ваші волосся. Набагато менш вимогливі зачіски з напівдовгого волосся, а також укладання з хвилями і локонами.
5
Вибирайте стрижку, на основі якої можна робити різні укладання. Наприклад, напівдовга зачіску з градуйованими пасмами і косою чубчиком можна видозмінити, обробивши волосся воском, завив їх, випрямивши і уклавши до обличчя. Величезний простір для фантазії забезпечують різноманітні аксесуари. Обідки, шпильки, гребені дають можливість створити будь-який стиль - від ділового до романтичного.
6
Перед тим як змінити свій образ кардинально, приміряйте перуки. Ви зрозумієте, чи варто відрізати чубок, випрямляти кучері або перефарбовуватися в сліпучу блондинку. Випробуйте всі можливі варіанти, а найвдаліші образи сфотографуйте - пізніше ви зможете уважно вивчити фото і зробити остаточний вибір.
7
Перед стрижкою варто порадитися зі стилістом. Кваліфікований фахівець повинен врахувати форму вашої голови, стан волосся, їх слухняність. Якщо стиліст не рекомендує вистригати потилицю, експериментувати з кольором або робити завивку, прислухайтеся до його думки. Обговоріть ваші побажання - швидше за все, вам вдасться прийти до компромісу.