Як робити парафінові аплікації.

Властивість парафіну добре зберігати температуру часто використовують у лікуванні дорослих та дітей, а також в косметології. Парафінові аплікації можуть робитися практично на будь-якій ділянці тіла, який необхідно якісно прогріти. Парафінотерапія сприяє відновленню рухливості суглобів, зняттю болю, відновленню тканин, усуненню запальних процесів.
Вам знадобиться
  • - 2 каструлі (трохи менше і побільше);
  • - парафін;
  • - невелика малярська кисть;
  • - харчова плівка;
  • - теплий плед, шарф або ковдру.
Інструкція
1
Приготуйте косметичний парафін, який не містить ніяких добавок. Наріжте його шматками і складіть в маленьку каструлю.
2
Налийте у велику каструлю води приблизно на третину, поставте в неї ємність з парафіном так, щоб її стінки майже до країв були занурені у воду.
3
Тепер поставить цю піраміду з каструль на вогонь. Нагрівайте конструкцію доти, поки весь парафін не розплавиться.
4
Коли парафін стане рідким, вимкніть вогонь і відставте маленьку ємність в сторону. Дочекайтеся, коли рідкий парафін охолоне до стану, коли він не буде обпалювати шкіру. Щоб переконатися в тому, що температура терпима, занурте в рідину малярську кисть і проведіть нею по тильній стороні руки.
5
Якщо парафін охолов достатньо, пензлем починайте наносити його на передбачену область і трохи навколо неї. Намазуйте акуратно, шар за шаром, даючи трохи застигнути попередньому. Товщина парафінової кірки повинна скласти не менше 2 сантиметрів.
6
Накрийте парафін харчовою плівкою, укутайте оброблену область теплим пледом, ковдрою або просто шарфом і насолоджуйтеся. Ви відчуєте, коли кірка почне остигати. Зазвичай процедура парафінотерапії триває близько півгодини.
7
Після того як парафін охолов, зніміть шкірку і відпочиньте годину-півтори. Залишки речовини легко видалити шматочком бинта з вазеліном. Парафін можна використовувати повторно.
Зверніть увагу
У парафінотерапії є протипоказання. Так, процедури не можна проводити людям, страждаючим підвищеним тиском, діабетом, варикозом, різними шкірними і серцево-судинними захворюваннями. При гіпертрихозі жінкам не рекомендується робити аплікації на живіт - в області проекції яєчників.
Корисна порада
Найкраще виконувати процедури на ніч. Тоді після закінчення процесу ви зможете відразу відправитися в постель.Обично курс парафінових аплікацій становить 10-12 днів. Процедури не повинні бути щоденними. Оптимально витримувати між двома сеансами добу. Парафінові маски успішно застосовуються в косметології. Завдяки властивостям парафіну, вони благотворно впливають на стан шкіри обличчя, рук, омолоджують її, усувають дефекти, зморшки.