Як позбутися рубців на обличчі. Як очистити обличчя від рубців народними засобами.

Дуже багато жінок і чоловіки мучаться через вугрової висипки. Найчастіше це трапляється в підлітковому віці. Лажі якщо з цією проблемою впоратися вдалося, часто виникає й інша - на місці прищів і вугрів утворюються некрасиві червонуваті рубці, від яких позбутися досить важко.
Інструкція
1
Насамперед почніть дотримувати правильну дієту. Краще всього, якщо вам порекомендує її лікар. Пам'ятайте, що занадто різка зміна режиму харчування може спровокувати появу нових вугрів і прищів, так що будьте послідовні й обережні.
2
Почніть правильно доглядати за шкірою. Проконсультуйтеся з лікарем, хай він призначить вам препарати (як для застосування всередину, так і місцево), спеціальні косметичні засоби. Догляд за шкірою ви можете виробляти в салонах. Найчастіше там використовують препарати, що містять кислоту, яка викликає відлущуючий і відбілюючий ефект. Як правило, курс лікування становить не менше трьох місяців.
3
Спробуйте деякі косметичні процедури, націлені на видалення рубців. Найбільш поширеними процедурами є піллінги. Піллінги бувають найрізноманітніші. За ступенем впливу вони діляться на поверхневі, серединні і глибокі. Останні навіть заборонені на території нашої країни (наприклад, із застосуванням фенолу), оскільки при такому пілінг використовується половина смертельної дози речовини.
4
Бувають хімічні пілінги, суть яких полягає в нанесенні на шкіру препаратів, що містять кислоту, а потім тих, які її нейтралізують. Наприкінці такої процедури на обличчя накладається відновлююча маска.
5
Існує також масаж із застосуванням рідкого азоту. Ця процедура ще називається кріомасаж. При цій процедурі за допомогою ватного тампона на проблемні зони наноситься рідкий азот або направляється струмінь дуже холодного повітря.
6
Мікродермобразія - це шліфування шкіри за допомогою порошку з оксиду алюмінію. Також відмінно відлущує шкіру, але не діє на новоутворені вугри і прищі.
7
Є також лазерна шліфовка шкіри, при якій на шкіру впливають лазери різної потужності. Така процедура проводиться під загальним наркозом, при ній знімається верхній шар шкіри, тому вона сама по собі дуже болюча, зате і дуже дієва.
8
Крім професійних косметичних процедур ви можете спробувати впоратися з рубцями і народними засобами в домашніх умовах. Ось деякі поради: Рецепт 1.Столовую ложку зеленої глини розведіть теплою водою до консистенції кашки. Капніть в цю суміш кілька крапель масла розмарину, ретельно перемішайте і нанесіть на рубці і плями. Через 15 хвилин ретельно змийте, особа змастіть кремом. Рецепт 2.Столовую ложку меду перемішайте з чайною ложкою кориці і нанесіть на все обличчя. Ця маска добре відбілює шкіру і прискорює процес зникнення рубцов.Рецепт 3.Мелко наріжте пучок петрушки і залийте 200 мл. окропу, дайте настоятися протягом півгодини. Після цього остудіть відвар і заповніть їм формочку для льоду. Заморозьте і протирайте обличчя щоранку таким крижаним кубиком.
9
Пам'ятайте, що всі процедури повинні проводитися не від разу до разу, а систематично.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=guVsA6GF_30