Як лікувати вухо борною кислотою. Борна кислота в вухо.

Борна кислота має антисептичні властивості. Для закапування у вухо застосовується у вигляді 3% спиртового розчину. Перед застосуванням необхідно отримати рекомендацію лікаря, щоб виключити середній і внутрішній отит, при якому розчин застосовується як допоміжний засіб з антибактеріальними краплями і таблетками.
Вам знадобиться
  • - піпетка;
  • - ватний диск;
  • - 3% перекис водню;
  • - 3% борна кислота;
  • - джгутики з марлі.
Інструкція
1
Якщо вам призначили капати у вухо тільки спиртовий розчин борної кислоти, то перед його застосуванням промийте вухо за допомогою 3% перекису водню. Закиньте голову на лівий бік, закапайте 5 крапель перекису в праве вухо, через 10 хвилин різко нахиліть голову на протилежну сторону, ретельно протріть раковину ватним диском.
2
Закиньте голову на правий бік, закапайте 5 крапель перекису в ліве вухо, через 10 хвилин нахиліть голову і протріть вушну раковину. Перекис промиє вушну сірку і максимально очистить вухо перед закапуванням розчину борної кислоти. Якщо вам незручно робити процедуру сидячи, можете робити її лежачи на правому і на лівому боці.
3
Розчин борної кислоти також закопуйте лежачи на одному і іншому боці, так як час дії має становити не менше 10-15 хвилин. Закопуйте по 3 краплі спиртового 3% розчину в кожне вухо 4 рази на день. Після процедури заткніть слуховий прохід ваткою.
4
На ніч робіть турундочки (джгутики) з марлі, рясно змочуйте розчином борної кислоти і вставляйте в вухо на всю ніч.
5
Якщо вам виписали крім борної кислоти використання антибактеріальних крапель, то спочатку очищайте вухо за допомогою перекису, потім крапайте борну кислоту і через 1 годину краплі з антибіотиком.
6
Не використовуйте борну кислоту більше 7 днів. Побічними діями при місцевому застосуванні є порушення функції нирок, токсичні реакції, блювота, діарея, нудота, головний біль, судоми, сплутаність свідомості, алергічні реакції, у виняткових випадках шок.
7
Чи не застосовуйте спиртовий розчин 3% борної кислоти, якщо у вас порушена функція нирок, якщо ви вагітні або годуєте дитину грудьми. Для застосування у дітей обов'язково отримаєте рекомендацію лікаря.
8
Якщо при прийомі борної кислоти у вас з'явився хоч один з перерахованих симптомів, негайно припиніть капати вухо і зверніться до лікаря.